| Nazwa | 4/5/6/8-calowe, wytrzymałe, obrotowe kółka z nylonu |
|---|---|
| Średnica koła | 100/125/150/200 mm |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 146/164/191/240 mm |
| Nazwa | Obrotowe kółko samonastawne o średnicy 100 mm / 4 cale z rdzeniem stalowym i poliuretanem (PU) – roz |
|---|---|
| Materiał kół | Poliuretan (PU) |
| Średnica koła | 100 mm / 125 mm / 150 mm / 200 mm |
| Próbka | Dostępne, może być oferowane |
| Szerokość bieżnika | 45 mm |
| Nazwa | Kółka obrotowe TPR o średnicy 4/5/6/8 cali o dużej wytrzymałości – rozwiązanie w zakresie mobilności |
|---|---|
| Materiały bieżnika | Kauczuk termoplastyczny (TPR) |
| Średnica koła | 4″ / 5″ / 6″ / 8″ |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Nazwa | Przemysłowe koła z stalowych kół ciężkoodpowiedzialnych kół poliuretanowych |
|---|---|
| Materiał kół | Poliuretan (PU) na stalowym rdzeniu |
| Średnica koła | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Szerokość bieżnika | 37 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Nazwa | 4/5/6-calowe kółka z zielonego PU o wytrzymałym rdzeniu stalowym |
|---|---|
| Materiał kół | Poliuretan (PU) na stalowym rdzeniu |
| Średnica koła | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Rozmiar górnej płyty | 115×100 mm |
| Rozstaw otworów | 92×76 mm/85×73 mm |
| Nazwa | 4-calowe, obrotowe, czerwone kółka z PU z hamulcem – obciążenie 300 funtów, odporne na zużycie, poli |
|---|---|
| Średnica koła | 100 mm |
| Materiał kół | Pu bieżnik + rdzeń pp |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Nazwa | Nylonowe kółko samonastawne z łożyskiem wałeczkowym do średnich obciążeń – odporne na zużycie, płask |
|---|---|
| Rozmiar koła | 2,5 cala / 63 mm |
| Średnica otworu na śrubę | 13 mm |
| Obrzeże | Nylonowa obręcz |
| Łożysko | Łożyska wałeczkowe |
| Tworzywo | Poliuretan, stal nierdzewna |
|---|---|
| Numer modelu | SY-27 |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Kółko z czerwonego PU ze stali nierdzewnej 304 |
| Średnica koła | 3''4'' 5'' |
| Tworzywo | Nylon |
|---|---|
| Typ | Standardowe pełne koła |
| Numer modelu | DAJIN KASTER |
| Łożysko | Łożysko pojedyncze kulki |
| Rozmiar | 2" |
| Nazwa produktu | Kółko przemysłowe o dużej wytrzymałości 5/6/8 cala z hamulcem całkowitym i amortyzującym kołem PU |
|---|---|
| Tworzywo | PU, poliuretan |
| Typ | Kółka do talerzy |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar | 125/150/200 mm |