| Adı | Kırmızı Hint Tekerlekleri |
|---|---|
| Türü | Plaka Tekerler, Kök Tekerler |
| Tekerlek Boyutu | 25/30/40/50/65/75 mm |
| Basamak genişliği | 13/13/17/21/27/27 mm |
| yük yüksekliği | 38/44/52/65/92/104 mm |
| İsim | 3 inç 75mm Şeffaf Siyah PU Ofis Koltuğu Tekeri Tekerlekler - Pürüzsüz Çalışan Gürültüsüz Zemin Koruy |
|---|---|
| Gürültü Azaltma | Sessiz/Gürültü |
| Toplam yükseklik | 93 |
| Yük Kapasitesi | 35 kg |
| Malzeme | Poliüretan |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | naylon, çelik |
| Garanti | Müsait olmayan |
| Tekerlek çapı | 2.5 "(65 mm) |
| İsim | Döner döngülü döngülü döngülü döngüler |
|---|---|
| Ürün adı | 5 inçlik dişli gövde döner tıbbi tekerleği |
| Tekerlek çapı | 125mm |
| Tekerlek genişliği | 32 mm |
| Taşıma | Sabit bilyalı rulman |
| İsim | Dişli gövde tekerlekleri |
|---|---|
| Tip | Mobilya tekerleği (çift tekerlek) |
| Kurulum | Yakalama yüzüğü sapı (11 × 22 mm) |
| FREN | Entegre toplam kilit (tekerlek + dönme) |
| Tekerlek malzemesi | TPR + Naylon |
| Marka adı | PLEYMA |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Malzeme | PU/PVC |
| Tasarım stili | Modern |
| Ürün adı | 3 inç ağır hizmet tipi berrak pu mobilya şeffaf tekerlekler |
| İsim | 2 İnç Hafif Hizmet Bordo PU Küçük Tekerlekler – Endüstriyel ve Mobilya Hareketliliği |
|---|---|
| Rulman | Düz yatak |
| Malzeme | Poliüretan (PU) |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| kolay kurulum | Hızlı kurulum ve değiştirme için basit montaj işlemi |
| İsim | Frenli 2 İnç Şeffaf Kristal PVC Tekerler - Krom Braket Mobilya Tekeri Tekerlekler |
|---|---|
| Tip | MOBİLYA TEKERİ |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Yük Kapasitesi | 30kg |
| Plaka boyutu | 42*42mm |
| İsim | 2/3 İnç Hafif Hizmet Kolay Kurulum Döner Teker Tekerlekler - Dış Mekan Mobilyaları ve Evrensel Teker |
|---|---|
| Tip | MOBİLYA TEKERİ |
| Diş Genişliği | 4 20mA |
| Renk | Siyah tekerlek |
| Rulman | bilyalı rulman (rulman çeliği) |
| İsim | 3 inçlik kauçuk tekerlekler |
|---|---|
| Tip | Plaka Tekerler, Kök Tekerler |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Garanti | Müsait olmayan |
| Stil | Sert, döner, döner ve sert, frenle döner |