| Ürün adı | 3 İnç Döner Tesviye Tekerleği - Tezgah ve Ekipman için Ayarlanabilir Evrensel Teker |
|---|---|
| Malzeme | Naylon |
| Tekerlek genişliği | 75 mm |
| Sıcaklık | -25 /+85°C |
| Yük Kapasitesi | 100/300/500kg |
| Ürün adı | Atölye tabloları, endüstriyel makineler, ofis mobilyaları ve laboratuvar bankları için ayarlanabilir |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Poliüretan (PU), Naylon, Kauçuk, Dökme Demir |
| Malzeme | PA6 (çekirdek), TPR (sırt), metal (gövde) |
| Cıvata Deliği Çapı | Φ7mm, φ9mm, φ11mm |
| Basamak genişliği | 19/24/30/32mm |
| Ürün adı | Tesviye tekerlekleri ayarlanabilir yükseklik |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Poliüretan (PU), Naylon, Kauçuk, Dökme Demir |
| Sırt deseni | Pürüzsüz, elmas oluk, nervürlü |
| Basamak genişliği | 19/24/30/32mm |
| Plaka malzemesi | Çelik (çinko kaplama), paslanmaz çelik |
| Ürün Adı | GD60F tekerleği |
|---|---|
| Malzeme | PA6 (çekirdek), TPR (sırt), metal (gövde) |
| Basamak genişliği | 24MM |
| Tekerlek Çapı | 50 mm |
| Plaka boyutu | 73*73 inç |
| Ürün adı | Atölye tabloları, endüstriyel makineler, ofis mobilyaları ve laboratuvar bankları için ayarlanabilir |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Poliüretan (PU), Naylon, Kauçuk, Dökme Demir |
| Sırt deseni | Pürüzsüz, elmas oluk, nervürlü |
| Basamak genişliği | 19/24/30/32mm |
| Plaka malzemesi | Çelik (çinko kaplama), paslanmaz çelik |
| Ürün adı | Endüstriyel tesviye tekerlekleri |
|---|---|
| Basamak genişliği | 24/30/32mm |
| Tekerlek Çapı | 40/50/62/70mm |
| Başvuru | Hassas optik ekipman seviyesi |
| Plaka boyutu | 73*73/90*90/95*95 mm |
| Ürün adı | Ayarlanabilir Seviye Ayarlı Tekerlekler |
|---|---|
| Basamak genişliği | 24/30/32mm |
| Tekerlek Çapı | 40/50/62/70mm |
| Başvuru | Hassas optik ekipman seviyesi |
| Plaka boyutu | 73*73/90*90/95*95 mm |
| Ürün adı | 2 İnç Ayarlanabilir Tesviye Döner Tekeri Tekerlekler - Evrensel Hareketlilik ve Stabilite Tekerleği |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 2" (50 mm), 2,5" (65 mm), 3" (75 mm) |
| Malzeme | Naylon |
| Tekerlek genişliği | 38 mm |
| Sıcaklık | -25 /+85°C |
| Ürün adı | Tezgah ve Endüstriyel Ekipmanlar için 2 İnç Döner Tesviye Tekeri Ayarlanabilir Evrensel Teker Tekerl |
|---|---|
| Malzeme | Naylon |
| Tekerlek genişliği | 38 mm |
| Sıcaklık | -25 /+85°C |
| Yük Kapasitesi | Titreşim Çalkalayıcı |
| Ürün adı | Ayarlanabilir Dengeleme Tekerleri 360° Dönebilen Tekerlekler – Mobilya ve Tezgah Tekerleği |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | naylon, Çelik |
| Sertifika | CE |
| Diş Genişliği | 30mm |
| Stil | Döner |