| Ürün Adı | Dişli Kök Döner Teker |
|---|---|
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Boyut | 2" (50 mm) |
| Braket Malzemesi | Plastik |
| Ürün Adı | 2 İnç (50 mm) Küçük Ağır Hizmet Döner Tekeri – Evrensel Ağır Yük Endüstriyel Araba Tekerleği |
|---|---|
| Malzeme | TPR+Naylon+ABS |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Boyut | 2" (50 mm) |
| İsim | Avrupa Tarzı 3″ (75 mm) Şeffaf PU Döner Tekerlekler – Pürüzsüz ve Zemin Dostu Hareketlilik Tekerlekl |
|---|---|
| Malzeme | Şeffaf Poliüretan (PU) |
| Yük Kapasitesi | 60 kg |
| Tip | Döner/sabit |
| Gürültü Azaltma | Sessiz/Gürültü |
| Malzeme | Poliüretan, Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Caster fren tipi | Fren Dahil Değil, Yan Pedal Freni |
| Ürün Adı | Ağır hizmet tipi tekerlek tekerleği |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Tekerlek çapı | 4/5/6/8 " |
| Malzeme | Poliüretan |
|---|---|
| Model numarası | SY-6 |
| Caster fren tipi | Fren Dahil Değil, Yan Pedal Freni |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Tekerlek çapı | 3/4/5" |
| Ürün Adı | Polipropilen Çift Bilyalı Rulman 200-250kg Yük Kapasitesi Endüstriyel Araba Tekerlekleri |
|---|---|
| Boyut | 4" (100 mm) / 5" (125 mm) |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Plaka Boyutu | 105 × 80 mm |
| Ürün Adı | 4 İnç / 5 İnç (100 mm / 125 mm) Avrupa Tarzı Orta Ağır Hizmet Tipi, Frenli Tekeri ile Döner |
|---|---|
| Boyut | 4" (100 mm) / 5" (125 mm) |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Termoplastik kauçuk ve Polipropilen |
| Ürün Adı | Avrupa Stili 4″ / 5″ / 6″ / 8″ Ağır Hizmet Endüstriyel Tekerler – Yüksek Yük Endüstriyel Mobilite Te |
|---|---|
| Boyut | 4" (100 mm) / 5" (125 mm) |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Malzeme | Naylon |
| Rulman | Tek top yatağı |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM, OBM |
| Garanti | 1 yıl |
| Sertifika | ISO Rosh CE |
| Malzeme | naylon |
| Plaka boyutu | 38*38 mm |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 50 mm |
| Döner plaka boyutu | 38*38mm |
| Yük kapasitesi | 66 lbs |
| Plaka Tipi | döner |