| İsim | 3/4/5/6/8 İnç Endüstriyel PP/TPR Tekerlekler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 3" / 4" / 5" / 6" / 8" |
| Tekerlek malzemesi | Polipropilen (PP) / Termoplastik Kauçuk (TPR) |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Yük Kapasitesi | 50–180 kilo |
| İsim | Hafif Hizmet Tipi Endüstriyel TPR Küçük Tekerlekler – Mobilya ve Ekipmanlar için Sorunsuz ve Sessiz |
|---|---|
| Tip | Plaka Tekerler, Kök Tekerler |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Garanti | Kullanılamıyor |
| Stil | 360° Üniversal Dönme |
| İsim | Gri 2/3/4 İnç Sessiz TPR Tekeri Tekerlekler Süpermarket Arabası için Döner Üst Plaka Kilitleme Teker |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 50 mm / 75 mm / 100 mm |
| Diş Genişliği | 18/25mm |
| Rulman | Ova |
| yük yüksekliği | 69 mm / 100 mm / 125 mm |
| İsim | Süpermarket Ekipmanları için 4-5 İnç Orta Hizmet TPR Tekeri Tek Bilyalı Rulman 100kg Yük Kapasitesi |
|---|---|
| Rulman | İplik Korumalı Tek Bilyalı Rulman |
| Tip | Kök/plaka (fren/döner/sabit) |
| Tekerlek malzemesi | Polipropilans |
| Tekerlek çapı | 4/5 inç |
| İsim | TPR Çarkları |
|---|---|
| Ürün adı | Elastik Termoplastik Kauçuk (TPR) All-plastik tıbbi tekerlekler |
| Tekerlek çapı | 100mm/125mm |
| Tekerlek genişliği | 32 mm |
| Taşıma | Tek top yatağı |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Polipropilen, termoplastik kauçuk |
| Garanti | Müsait olmayan |
| Tekerlek çapı | 6 "(150 mm) |
| İsim | Endüstriyel yüksek elastikiyet TPR tekerleği |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Yüksek elastikiyet TPR |
| İplik boyutu | M12 × 30 mm |
| Tekerlek çapı | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 160 |
| Basamak genişliği | 25mm / 30mm / 37mm / 40mm / 50mm |
| Malzeme | Termoplastik Kauçuk |
|---|---|
| Model numarası | SY-12 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | Ağır hizmet tipi 304 paslanmaz çelik siyah TPR tekeri |
| Tekerlek çapı | 4'' 5'' 6'' 8'' |
| İsim | Tıbbi Castor Tekerlekleri |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | TPR sırtı + pp çekirdeği |
| Tekerlek çapı | 75/100/125 mm |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Rulman tipi | Bilyalı Rulman |
| Tekerlek çapı | 75/100/125 mm |
|---|---|
| Basamak genişliği | 32 mm |
| Yatak türü | Çift Bilyalı Rulman |
| Plaka Boyutu | 65 × 94 mm |
| Delik Aralığı | 45 × 78mm / 45 × 71mm |