| Ürün adı | Ayarlanabilir Dengeleme Tekerleri 360° Dönebilen Tekerlekler – Mobilya ve Tezgah Tekerleği |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | naylon, Çelik |
| Sertifika | CE |
| Diş Genişliği | 30mm |
| Stil | Döner |
| Ürün adı | Ayarlanabilir Seviye Ayarlı Tekerlekler |
|---|---|
| Basamak genişliği | 24/30/32mm |
| Tekerlek Çapı | 40/50/62/70mm |
| Başvuru | Hassas optik ekipman seviyesi |
| Plaka boyutu | 73*73/90*90/95*95 mm |
| Ürün adı | Atölye tabloları, endüstriyel makineler, ofis mobilyaları ve laboratuvar bankları için ayarlanabilir |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Poliüretan (PU), Naylon, Kauçuk, Dökme Demir |
| Sırt deseni | Pürüzsüz, elmas oluk, nervürlü |
| Basamak genişliği | 19/24/30/32mm |
| Plaka malzemesi | Çelik (çinko kaplama), paslanmaz çelik |
| Ürün Adı | Pürüzsüz hareketlilik için naylon tekerlekli premium ağır hizmet tipi ayarlanabilir tesviye tekerlek |
|---|---|
| Ayarlama Süresi | 3 sn (kol tarafından işletilen) |
| Tekerlek Çapı | 50 mm |
| Uygulama | Endüstriyel Makineler , Malzeme Kullanımı , Tıbbi |
| Gövde Boyutu | M8*25 mm |
| Ürün adı | GD40/60/80/100 Caster Wheel |
|---|---|
| Basamak genişliği | 19/24/30/32mm |
| Tekerlek Çapı | 40/50/62/70mm |
| Başvuru | Yiyecek ve içecek, perakende, restoranlar, makine |
| Plaka boyutu | 73*73 inç |
| Product Name | GD40/60/80/100 Caster Wheel |
|---|---|
| Tread Width | 19/24/30/32mm |
| Wheel Diamete | 40/50/62/70mm |
| Application | Food & Beverage, Retail, Restaurants, Machinery |
| Plate Size | 73*73 inches |
| Ürün adı | 2 İnç Ayarlanabilir Tesviye Döner Tekeri Tekerlekler - Evrensel Hareketlilik ve Stabilite Tekerleği |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 2" (50 mm), 2,5" (65 mm), 3" (75 mm) |
| Malzeme | Naylon |
| Tekerlek genişliği | 38 mm |
| Sıcaklık | -25 /+85°C |
| Ürün Adı | GD40/60/80/100 Caster Wheel |
|---|---|
| Malzeme | PA6 (çekirdek), TPR (sırt), metal (gövde) |
| Basamak genişliği | 19/24/30/32mm |
| Tekerlek Çapı | 40/50/62/70mm |
| Plaka boyutu | 73*73 inç |
| Ürün adı | Atölye tabloları, endüstriyel makineler, ofis mobilyaları ve laboratuvar bankları için ayarlanabilir |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Poliüretan (PU), Naylon, Kauçuk, Dökme Demir |
| Malzeme | PA6 (çekirdek), TPR (sırt), metal (gövde) |
| Cıvata Deliği Çapı | Φ7mm, φ9mm, φ11mm |
| Basamak genişliği | 19/24/30/32mm |
| Ürün Adı | GD60F tekerleği |
|---|---|
| Malzeme | PA6 (çekirdek), TPR (sırt), metal (gövde) |
| Basamak genişliği | 24MM |
| Tekerlek Çapı | 50 mm |
| Plaka boyutu | 73*73 inç |