| Adı | Paslanmaz çelikden ağır yüklü tekerlekler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100 /125 /150 /200 mm |
| Basamak genişliği | 50 mm |
| Rulman Tipi | Çift Bilyalı Rulman |
| Plaka boyutu | 100 × 110 mm |
| Tekerlek çapı | 2 inç (50 mm) |
|---|---|
| Yük kapasitesi | 150kg |
| Tekerlek malzemesi | Modifiye PP + PO (Polipropilen) |
| Yatak türü | Çift Bilyalı Rulmanlar |
| Montaj türü | M12*25mm Dişli Kök |
| Ürün adı | Japon Ağır Hizmet Tekeri Döner Plaka Çift Bilyalı Rulman Yüksek Yük Kapasitesi 4 İnç Kauçuk Tekeri T |
|---|---|
| Çap | 4 inç, 5 inç, 6 inç, 8 inç |
| Yüzey tedavisi | Çinko kaplama |
| Tekerlek çapı | 100/130/150/200mm |
| Tekerlek rengi | Siyah |
| İsim | 100 mm Endüstriyel Orta Ağır Hizmet Tipi Küçük Tekerlekler – Pürüzsüz Dönen Termoplastik Kauçuk Hare |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100 mm / 125 mm |
| Diş Genişliği | 37,5 mm |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 139mm / 170mm |
| Tekerlek çapı | 100 mm, 125 mm, 150 mm, 200 mm |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Yüksek teknoloji performanslı TPR, kauçuk |
| Ürün Adı | Paslanmaz çelikden ağır yüklü tekerlekler |
| Yük Kapasitesi | 150kg-300kg |
| Rulman | paslanmaz çelik çift bilyalı rulman |
| Ürün Adı | Antirust TPR Endüstriyel 304 Paslanmaz Çelik Ağır Hizmet Tipi Küçük Tekerlekler – Dayanıklı, Korozyo |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100 mm, 125 mm, 150 mm, 200 mm |
| Tekerlek genişliği | 50 mm |
| Tekerlek malzemesi | Yüksek teknoloji performanslı TPR, kauçuk |
| Yük Kapasitesi | 150kg-300kg |
| Ürün adı | Ağır Görevli Polyurethane Tekerlek Çarkı ️ Alüminyum Çekirdek PU & 304 Paslanmaz Çelik Bracket |
|---|---|
| Malzeme | Dökme Poliüretan, 304 Paslanmaz Çelik |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Tekerlek çapı | 4"/5"/6"/8" |
| Rulman | Çift bilyalı rulmanlar |
| İsim | 4/5/6/8 İnç Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Frenli Tekerlekler, Yüksek Yük Taşıyan |
|---|---|
| Malzeme | PU |
| Tekerlek çapı | 100 mm / 125 mm / 150 mm / 200 mm |
| Diş Genişliği | 45 mm |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| İsim | 4 İnç Ağır Hizmet Tipi Dökme Demir Çekirdekli PU Teker Tekerlekler - Endüstriyel Mobilite Çözümü |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 4″ / ~100 mm |
| Tekerlek malzemesi | Dökme Demir Üzerinde Poliüretan (PU) |
| Tekerlek Çekirdeği | İyi |
| Diş Genişliği | Ayda 20 takım |
| İsim | 2 İnç Hafif Hizmet Tipi Dökme Demir Döner Tekerlekler – Küçük Boyutlu Ağır Hizmet Arabası Tekerlekle |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Çelik, Termoplastik Kauçuk |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Sona ermek | Çinko kaplamalı |
| Uygulanabilir ortam | Endüstriyel Kullanım |