| İsim | Yeni İplik Kökü PP Tekerler – Hafif Hizmet Mobilya Tekerleği |
|---|---|
| Tip | Kök/plaka (fren/döner/sabit) |
| Tekerlek malzemesi | Polipropilans |
| Tekerlek çapı | 3/4/5 inç |
| yük yüksekliği | 105/127/154mm |
| İsim | 3/4/5 İnç Dişli Saplı PP Mobilya Tekerleği |
|---|---|
| Tip | Kök/plaka (fren/döner/sabit) |
| Tekerlek malzemesi | Polipropilans |
| Tekerlek çapı | 3/4/5 inç |
| Basamak genişliği | 27 mm |
| İsim | Mobilya tekerlekleri tekerlekler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 50mm / 75mm |
| Basamak genişliği | 25 mm |
| Dönme Yarıçapı | 51/55/71/73 mm (tekerlek boyutuna göre) |
| Plaka Boyutu | 60.3 × 32 mm / 92 × 63.5 mm |
| İsim | Frenli 2 İnç Şeffaf Kristal PVC Tekerler - Krom Braket Mobilya Tekeri Tekerlekler |
|---|---|
| Tip | MOBİLYA TEKERİ |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Yük Kapasitesi | 30kg |
| Plaka boyutu | 42*42mm |
| İsim | 2 İnç Hafif Hizmet Bordo PU Küçük Tekerlekler – Endüstriyel ve Mobilya Hareketliliği |
|---|---|
| Rulman | Düz yatak |
| Malzeme | Poliüretan (PU) |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| kolay kurulum | Hızlı kurulum ve değiştirme için basit montaj işlemi |
| İsim | Hafif Hizmet Tipi Endüstriyel TPR Küçük Tekerlekler – Mobilya ve Ekipmanlar için Sorunsuz ve Sessiz |
|---|---|
| Tip | Plaka Tekerler, Kök Tekerler |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Garanti | Kullanılamıyor |
| Stil | 360° Üniversal Dönme |
| İsim | 2 İnç PU Küçük Tekerlekler – Kompakt Endüstriyel ve Mobilya Hareketliliği |
|---|---|
| Tip | Plaka tekrarı (Fren ve Döner ve Sert) |
| Plaka boyutu | 59*47 mm |
| Tekerlek çapı | Ayda 20 takım |
| Diş Genişliği | 20 mm |
| Tekerlek çapı | 2" (50 mm) |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | TPR |
| Montaj Tipi | Döner |
| Rulman Tipi | Düz yatak veya temel döner yatak |
| Yük Kapasitesi | 40 kg |
| Tekerlek boyutu | 20 mm ve 22 mm sırt genişlikleri |
|---|---|
| Döner işlevsellik | Geliştirilmiş manevra kabiliyeti için 360 derecelik döner hareket özellikleri |
| Malzeme | Dayanıklı PP ve PU inşaatı |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Yük kapasitesi | 35 kg veya 65 kg destekler |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM |
| Örnek | Kabul etmek |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Garanti | Müsait olmayan |