| Ürün adı | Plastik Boyunduruk Tıbbi Teker |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100/125 mm |
| Tekerlek genişliği | 32 mm |
| Taşıma | Tek top yatağı |
| Montaj Tipi | Toplam frenli dişli gövde |
| İsim | Dişli Kök TPR Tıbbi Teker Tekerleği – Suya Dayanıklı Pas Önleyici Naylon Hastane Ekipman Tekerleği |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | naylon, Çelik, Termoplastik Kauçuk |
| Kök | sağlam yuvarlak kök |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Montaj Tipi | Kavrama Halkası Kök Döner |
| İsim | Tıbbi Cihaz Çubuğu |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100/125 mm |
| Tekerlek genişliği | 32 mm |
| Taşıma | Tek top yatağı |
| Montaj Tipi | Toplam Frenli Dişli Kök, cıvata deliği, üst plaka... |
| Tip | Döner |
|---|---|
| Caster fren tipi | toplam kilit freni |
| Özelleştirilmiş Destek | Oem |
| Tekerlek malzemesi | Naylon+TPR+PP |
| Kullanım | Tıbbi Ekipman, Tıbbi Araba |
| Ürün Adı | 2 İnç (50 mm) Küçük Ağır Hizmet Döner Tekeri – Evrensel Ağır Yük Endüstriyel Araba Tekerleği |
|---|---|
| Malzeme | TPR+Naylon+ABS |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Boyut | 2" (50 mm) |
| İsim | 125 mm Endüstriyel ESD Anti-Statik PU Küçük Tekerlekler – Orta Hizmet İletken Hareketlilik Çözümü |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75 mm, 100 mm, 125 mm |
| Tekerlek malzemesi | PU |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Yük Kapasitesi | Tekerlek başına 288 lbs/130 kg |
| İsim | Dişli gövde tekerlekleri |
|---|---|
| Tip | Mobilya tekerleği (çift tekerlek) |
| Kurulum | Yakalama yüzüğü sapı (11 × 22 mm) |
| FREN | Entegre toplam kilit (tekerlek + dönme) |
| Tekerlek malzemesi | TPR + Naylon |
| Marka adı | PLEYMA |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Tasarım stili | Geleneksel |
| Tekerlek malzemesi | TPU+Naylon |
| Tekerlek çapı | 50 mm |
| İsim | Yüksek Kaliteli TPR Çift Bilyalı Rulmanlı Katı Kök Tıbbi Teker – Döner Hastane Yatağı Tekeri Tekerle |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 125 mm |
| Tekerlek genişliği | 32 mm |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Montaj Tipi | Toplam frenli plaka/dişli gövde |
| İsim | Döner döngülü döngülü döngülü döngüler |
|---|---|
| Ürün adı | 5 inçlik dişli gövde döner tıbbi tekerleği |
| Tekerlek çapı | 125mm |
| Tekerlek genişliği | 32 mm |
| Taşıma | Sabit bilyalı rulman |