| İsim | 4/5/6/8 İnç Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Frenli Tekerlekler, Yüksek Yük Taşıyan |
|---|---|
| Malzeme | PU |
| Tekerlek çapı | 100 mm / 125 mm / 150 mm / 200 mm |
| Diş Genişliği | 45 mm |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Ürün Adı | 2″ / 3″ / 4″ / 5″ Turuncu Endüstriyel Küçük Tekerlekler – Döner ve Sabit Seçenekli Orta Hizmet PU Te |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Poliüretan |
| Braket Malzemesi | Çelik |
| Montaj Tipi | Üst tabak montajı |
| Tekerlek çapı | 2" / 3" / 4" / 5" |
| İsim | 3 İnç Döner Kauçuk Endüstriyel Küçük Tekerlekler – Ağır Hizmet ve Pürüzsüz Haddeleme |
|---|---|
| Sona ermek | Çinko kaplama |
| Tip | Plaka Tekerler, Kök Tekerler |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Yük Kapasitesi | 80kg |
| Ürün adı | Süper Ağır Hizmet Endüstriyel Küçük Tekerlek – Maksimum Yük Taşıma için OEM Fabrikasında Üretildi |
|---|---|
| Çap | 8" |
| Tekerlek genişliği | Ayda 20 takım |
| Yük Kapasitesi | Yatak odası |
| Tabak deliği merkezleri | 91.2/77.5*75.5/67 mm |
| İsim | 3 4 5 İnç Aşınmaya Dayanıklı Çift Bilyalı Rulman Arabası Tekerleri Fren Döner Plakalı Endüstriyel Te |
|---|---|
| Tip | DÖNER, Hareware, aletler, montaj |
| Tekerlek çapı | 3 4 5 inç |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Tekerlek malzemesi | PP |
| Ürün Adı | 2 Ton (2000 kg) Süper Ağır Hizmet Endüstriyel Küçük Tekerlekler – Yüksek Yüklü PU/Metal Hareketliliğ |
|---|---|
| Çap | 12 inç |
| Yüzey işleme | Çinko kaplama |
| Tekerlek genişliği | 75mm |
| Tekerlek çapı | 305 mm |
| İsim | Ağır Güçlü Endüstriyel Çark Çarkları |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Basamak genişliği | 37 mm |
| Taşıma | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (çapa göre) |
| Ürün adı | Ağır Hizmete Uygun, Yüksek Yük Kapasiteli, Şok Emici Üniversal Küçük Tekerlekler |
|---|---|
| Çap | 5 inç, 6 inç, 8 inç |
| Yüzey tedavisi | Çinko kaplama |
| Tekerlek çapı | 125/150/200mm |
| Tekerlek rengi | KIRMIZI |
| İsim | endüstriyel tekerler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100 mm / 125 mm |
| Basamak genişliği | 37,5 mm |
| Taşıma | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (çapa göre) |
| Tekerlek çapı | 100/125/150/200 mm |
|---|---|
| Basamak genişliği | 50 mm |
| Taşıma | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 144/164/186/240 mm |
| Plaka Boyutu | 115 × 100 mm |