| İsim | Endüstriyel polipropilen Tekerlek |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Polipropilen |
| Tekerlek çapı | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 160 |
| Basamak genişliği | 25mm / 30mm / 37mm / 40mm / 50mm |
| yük yüksekliği | 95mm / 125mm / 153mm / 195mm / 240mm |
| Adı | Ağır Güçlü Kaynaklar |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100/125/150/200mm |
| Basamak genişliği | 50 mm |
| Yükleme | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 144/164/186/240 mm |
| İsim | Mobilya tekerleri |
|---|---|
| Tip | Plaka Tekerler, Kök Tekerler |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Garanti | Müsait olmayan |
| Stil | Sert, döner, döner ve sert, frenle döner |
| İsim | Arabalar ve Endüstriyel Ekipmanlar için Çift Bilyalı Rulmanlı 3‑5 İnç Polipropilen Döner Küçük Teker |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 3/4/5 inç |
| Rulman | Bilyalı Rulman |
| Tip | DÖNER, Hareware, aletler, montaj |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Ürün adı | 4/5/6/8 İnç Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel PP Teker Tekerlekler - Dayanıklı Polipropilen Hareketlilik |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 4''5''6''8'' |
| Tekerlek malzemesi | Polipropilen (PP) |
| Yük Kapasitesi | 260kg / 320kg / 380kg / 460kg |
| Rulman tipi | Çift Bilyalı Rulman |
| Ürün Adı | Ucuz Fiyat Avrupa Tarzı Özelleştirilebilir Siyah 2″ ve 3″ Polipropilen Döner Tekerler – 60–100 kg Yü |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 2" (50 mm) / 3" (75 mm) |
| Tekerlek malzemesi | Polipropilen |
| Özelleştirme desteği | OEM / ODM |
| Braket / Muhafaza | Çinko kaplamalı çelik döner braket |
| Tip | Plaka Tekerleri |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Model numarası | Havaalanı PP/TPR Caster |
| Stil | Döner ve katı |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Adı | endüstriyel tekerler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Basamak genişliği | 37 mm |
| Yükleme | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (çapa göre) |
| Tekerlek çapı | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
|---|---|
| Diş Genişliği | 37mm |
| RULMAN | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (çapa göre) |
| Dönme Yarıçapı | 75mm / 85mm / 98mm / 115mm (çapa göre) |
| Ürün adı | Polipropilen Sırtlı Tekerler |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Özelleştirilmiş destek | OEM / ODM |
| Sırt malzemeleri | PP |
| Taşıma | Çift top rulman |