| Ürün Adı | Çift Bilyalı Rulman 100 mm Japon Ağır Hizmet Çelik Jant Elastik Lastik Tekerlek Döner Teker |
|---|---|
| Malzeme | Lastik |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Boyut | 100/130/150/200mm |
| İsim | 5 İnç Endüstriyel M12 Vidalı Çift Tekerlekli Teker – PP Çekirdekli TPR Tekerlek |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 125mm (75mm ve 100mm çaplı tekerlekler mevcuttur) |
| Diş Genişliği | 25*2 mm |
| Rulman | Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 155 mm |
| İsim | TPR Tekerlekli ve Bilyalı Rulmanlı Endüstriyel Araba Tekerleri – Üst Plakaya Monte Hareketlilik Çözü |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75 mm |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Rulman | Tek top yatağı |
| Tekerlek malzemesi | Termoplastik kauçuk (TPR) sırtı + polipropilen çekirdek |
| Ürün Adı | 2 İnç Paslanmaz Çelik Döner Teker – Korozyona Dirençli Küçük Hareketlilik Tekerleği |
|---|---|
| Boyut | 2" (50 mm) |
| Muhafaza malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Malzeme | TPR (Termoplastik Kauçuk) |
| Yük Kapasitesi | Teker başına 50 kg |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Malzeme Naylon |
| Ürün adı | Ağır hizmet tipi tekerlek tekerleği |
| Basamak genişliği | 50 mm |
| Marka adı | PLEYMA |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Garanti | Diğer |
| Model numarası | Endüstriyel Tip Serisi-5 |
| Ürün Adı | 2 İnç TPR Çift Tekerlekli Döner Teker - Pürüzsüz, Sessiz Hareketlilik için Dayanıklı Çift Tekerlekli |
|---|---|
| Boyut | 2" (50 mm) |
| Muhafaza Malzemesi | Çinko kaplamalı çelik |
| Malzeme | TPR (Termoplastik Kauçuk) |
| Yük Kapasitesi | Teker başına 50 kg |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Polipropilen, poliüretan, çelik |
| Garanti | Müsait olmayan |
| Ürün adı | 6 " |
| Ürün adı | Yüksekliği Ayarlanabilir Geri Çekilebilir Tesviye Tekerleri Tesviye Ayağı ile Naylon Tekerlek Tezgah |
|---|---|
| Malzeme | Polipropilen |
| Garanti | Garanti Yok |
| Yük Kapasitesi | 65-110 kg |
| Tekerlek Çapı | Ayda 20 takım |
| Ürün Adı | Üst plaka ve tek frenli 2,5 inç beyaz sessiz ikiz tekerlek tekerleği |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 65 mm |
| Tekerlek Genişliği | 44,5 mm |
| Toplam yükseklik | 78,5 mm |
| Montaj Tipi | Toplam frenli dişli gövde/plaka |