| Όνομα προϊόντος | Ρυθμιζόμενο ύψος Πτυσσόμενοι τροχοί ισοπέδωσης Περιστρεφόμενος τροχός εργασίας με νάιλον τροχός περι |
|---|---|
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| Εγγύηση | Χωρίς εγγύηση |
| Χωρητικότητα φορτίου | 65-110 κιλά |
| Διάμετρος τροχού | 50 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος ισοπεδωτικός τροχός 3 ιντσών – Ρυθμιζόμενος τροχός γενικής χρήσης για πάγκο εργασίας |
|---|---|
| Υλικό | Νάιλον |
| Πλάτος τροχού | 75 χλστ |
| Θερμοκρασία | -25 /+85°C |
| Χωρητικότητα φορτίου | 100/300/500 κιλά |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος ισοπεδωτικός τροχός 2 ιντσών Ρυθμιζόμενος γενικός τροχός τροχού για πάγκο εργασίας κ |
|---|---|
| Υλικό | Νάιλον |
| Πλάτος τροχού | 38 χιλ. |
| Θερμοκρασία | -25 /+85°C |
| Χωρητικότητα φορτίου | 250 κιλά |
| Όνομα προϊόντος | Ρυθμιζόμενο ύψος με τροχούς με τροχούς |
|---|---|
| Τροχό | Πολυουρεθάνιο (PU), νάιλον, καουτσούκ, χυτοσίδηρο |
| Σχέδιο βήματος | Λεπτό, διαμαντένιο, με ράβδους |
| Πλάτος βήματος | 19/24/30/32 χιλ. |
| Υλικό πλάκας | Χάλυβας (Επιψευδαργυρωμένος), Ανοξείδωτος Χάλυβας |
| Όνομα προϊόντος | GD150F (τύπος τοποθέτησης πλάκας) |
|---|---|
| Ρυθμιζόμενο ύψος | 120+12 mm |
| Πλάτος τροχού | 56 χιλ. (Εξαιρετικά φαρδύ για σταθερότητα) |
| Διάμετρος άξονα | 3,5 ΙΝΤΣΕΣ |
| Διάσταση οπών | 70*70 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικοί τροχοί ισοπέδωσης |
|---|---|
| Πλάτος βήματος | 24/30/32 χιλιοστά |
| Ρόδα Diamete | 40/50/62/70 χιλ. |
| Εφαρμογή | Εξοπλισμός Οπτικής Ακρίβειας Στάθμισης |
| Μέγεθος πλάκας | 73*73/90*90/95*95 χιλ. |
| Ονομασία του προϊόντος | GD150F (τύπος τοποθέτησης πλάκας) |
|---|---|
| Μοναδική Χωρητικότητα Φόρτωσης | 1500 κιλά |
| Συνολική Χωρητικότητα (4 Ρόδες) | 6000 κιλά |
| Υλικό τροχού | Νάιλον (PA) υψηλής αντοχής |
| Διάμετρος τροχού | 90 χιλ. |
| Ονομα | Τροχοί απορρόφησης σοκ |
|---|---|
| Μοντέλο | 60 / 75 / 100 / 120 |
| Υψόμετρος βάσης (mm) | 22 / 27 / 30 |
| Ύψος μαξιλαριού (mm) | 5 / 7 / 8 / 10 |
| Δάχος βάσης από χάλυβα (mm) | 10 / 18 / 28 / 40 |
| Ονομα | Βαρέως τύπους τροχούς με πόδια ισοπέδωσης |
|---|---|
| Μοντέλο | 60 / 75 / 100 / 120 |
| Υψόμετρος βάσης (mm) | 22 / 27 / 30 |
| Ύψος μαξιλαριού (mm) | 5 / 7 / 8 / 10 |
| Δάχος βάσης από χάλυβα (mm) | 10 / 18 / 28 / 40 |
| Ονομα | Βιομηχανικά τροχιά τροχών από χάλυβα Πολυουρεθάνιο τροχούς τροχών βαρέων επιβαρύνσεων |
|---|---|
| Τροχό | Πολυουρεθάνη (PU) σε Πυρήνα χάλυβα |
| Διάμετρος τροχού | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Πλάτος πέλματος | 37 χλστ |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |