| Ονομα | Τροχός Medical Caster TPR με σπείρωμα – Αδιάβροχο Nylon Nylon Equipment Caster |
|---|---|
| Τροχό | νάιλον, χάλυβας, θερμοπλαστικό καουτσούκ |
| Στέλεχος | συμπαγές στρογγυλό στέλεχος |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Τύπος τοποθέτησης | Περιστρεφόμενο στέλεχος δακτυλίου λαβής |
| Ονομα | Ιατρικά καστορικά τροχιά |
|---|---|
| Τροχό | Πίνακας TPR + πυρήνας PP |
| Διάμετρος τροχού | 75/100/125 mm |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Τύπος ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος ιατρικός τροχός με οπή μπουλονιού 4 ιντσών (100 mm) με φρένο ολικής ασφάλισης |
|---|---|
| Υλικό | Γκρι πυρήνας TPR + PP |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 100 χλστ |
| Μοντέλο | JB-50 / JB-60 / JB-80 / JB-100 |
|---|---|
| Υλικό | SUS 304 |
| Διάμετρος κατάλληλου τροχού (mm) | 50/60/80/100 |
| Μέγεθος πλάκας | 54 × 70 mm |
| Διάμετρος Σπειρώματος (mm) | M10 / M12 / M14 / M16 / M20 |
| Ονομασία του προϊόντος | Ρυθμιζόμενα Ποδαρικά για Βιομηχανικούς Πάγκους |
|---|---|
| Πλάτος βήματος | 25/30 mm |
| Ρόδα Diamete | 50/63 χιλ. |
| Εφαρμογή | Τρόφιμα και ποτά, λιανική πώληση, εστιατόρια, μηχανήματα |
| Μέγεθος της πλάκας | 73*73/90*90 ίντσες |
| Υλικό | Χάλυβας, Θερμοπλαστικό Καουτσούκ |
|---|---|
| Τύπος | Τροχός |
| Τύπος φρένου του Caster | Γύρισμα με φρένο |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 3» 4» 5» |
| Μάρκα | PLEYMA |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Εγγύηση | 1 ετών |
| Υλικό | Πλαστική ύλη |
| Μάρκα | PLEYMA |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Εγγύηση | 1 ετών |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Τύπος | Βαρέων καθηκόντων καροτσάκι μετακινούμενων |
|---|---|
| Μάρκα | PLEYMA |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Εγγύηση | 1 ετών |