| Nazwa | Koło obrotowe z polipropylenu 3–5 cali z podwójnym łożyskiem kulkowym do wózków i urządzeń przemysło |
|---|---|
| Średnica koła | 3/4/5 cali |
| Łożysko | Łożysko kulkowe |
| Typ | OBROTOWE, Hareware, narzędzia, montaż |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Nazwa produktu | Okucia meblowe Mini zawias do drzwi szafki 26 mm Stalowy ukryty zawias do szafek drewnianych |
|---|---|
| Rozmiar | Kubek 26 mm |
| Kąt otwarcia | 90° – 105° |
| MOQ | 30000 szt |
| Tworzywo | Stal walcowana na zimno |
| Nazwa | 3 4 5-calowe, odporne na zużycie podwójne łożyska kulkowe Kółka do wózków z obrotową płytą hamulca K |
|---|---|
| Typ | OBROTOWE, Hareware, narzędzia, montaż |
| Średnica koła | 3 4 5 cali |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Materiał kół | PP |
| Nazwa | Średnio wytrzymałe, szare kółko obrotowe z PU 3 4 5 cali Płyta górna Koło wózka przemysłowego do wyp |
|---|---|
| Średnica koła | 75/100/125 mm |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Łożysko | Łożysko pojedyncze kulki |
| Rozstaw otworów | 95*65mm |
| Nazwa | 4-5-calowe koło samonastawne TPR o średniej wytrzymałości, pojedyncze łożysko kulkowe, nośność 100 k |
|---|---|
| Łożysko | Pojedyncze łożysko kulkowe z osłonami gwintu |
| Typ | Łodyga/płyta (hamulec/obrotowy/stały) |
| Materiał kół | Polipropylencja |
| Średnica koła | 4/5 cala |
| Nazwa | Przemysłowe kółka do wózków z kołami i łożyskami kulkowymi TPR – rozwiązanie mobilne montowane na pł |
|---|---|
| Średnica koła | 75 mm |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Łożysko | Łożysko pojedyncze kulki |
| Materiał kół | Bieżnik gumy termoplastycznej (TPR) rdzeń polipropylenowy |
| Nazwa | 4/5/6-calowe kółka z zielonego PU o wytrzymałym rdzeniu stalowym |
|---|---|
| Materiał kół | Poliuretan (PU) na stalowym rdzeniu |
| Średnica koła | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Rozmiar górnej płyty | 115×100 mm |
| Rozstaw otworów | 92×76 mm/85×73 mm |
| Nazwa produktu | Japońskie kółka obrotowe o dużej wytrzymałości Podwójne łożysko kulkowe o dużej nośności 4-calowe gu |
|---|---|
| Średnica | 4 cale, 5 cali, 6 cali, 8 cali |
| Średnica koła | 100/130/150/200 mm |
| Kolor koła | Czarny |
| Montowanie | płyta |
| Nazwa produktu | 4/5/6/8-calowe, wytrzymałe, przemysłowe kółka samonastawne z PP – trwałe rozwiązanie mobilne z polip |
|---|---|
| Rozmiar koła | 4''5''6''8'' |
| Materiał kół | Polipropylen (PP) |
| Ładowność | 260kg / 320kg / 380kg / 460kg |
| Typ łożyska | Podwójne łożysko kulkowe |
| Nazwa | 3-calowe kółka z PCV lub PU do mebli przemysłowych i wózków |
|---|---|
| Średnica koła | 75 mm |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Łożysko | Łożysko kulkowe |
| Materiał kół | PVC (polichlorek winylu) |