| Ονομα | Περιστρεφόμενος τροχός από πολυπροπυλένιο 3‑5 ιντσών με διπλό ρουλεμάν για καρότσια και βιομηχανικό |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 3 / 4 / 5 ίντσες |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Τύπος | ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΗ, Είδη, εργαλεία, τοποθέτηση |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Όνομα προϊόντος | Υλικό επίπλων 26mm Μίνι ντουλάπι μεντεσέ πόρτας Χάλυβας κρυφός μεντεσέ για ξύλινα ντουλάπια |
|---|---|
| Μέγεθος | Κύπελλο 26 χλστ |
| Γωνία ανοίγματος | 90° – 105° |
| MOQ | 30000 τεμ. |
| Υλικό | Χάλυβας ψυχρής έλασης |
| Ονομα | Τροχοί τρόλεϊ 3 4 5 ιντσών με διπλό ρουλεμάν ανθεκτικό στη φθορά με βιομηχανικούς τροχούς τροχών με |
|---|---|
| Τύπος | ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΗ, Είδη, εργαλεία, τοποθέτηση |
| Διάμετρος τροχού | 3 4 5 ίντσες |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Τροχό | PP |
| Ονομα | Τροχός βιομηχανικού καροτσιού μεσαίου τύπου PU περιστρεφόμενος τροχός 3 4 5 ιντσών επάνω πλάκα για ε |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75/100/125 mm |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Διάσταση οπών | 95*65 χλστ |
| Ονομα | Μονόσφαιρο ρουλεμάν τροχού TPR Caster 4-5 ιντσών μεσαίου καθήκοντος χωρητικότητας 100 kg για εξοπλισ |
|---|---|
| Ρουλεμάν | Μονό ρουλεμάν με προστατευτικά νήματος |
| Τύπος | Στέλεχος / Πλάκα (φρένου/περιστρεφόμενο/σταθερό) |
| Τροχό | Πολυπροπυλένιο |
| Διάμετρος τροχού | 4/5 ίντσας |
| Ονομα | Βιομηχανικοί τροχοί τρόλεϊ με τροχούς TPR & ρουλεμάν – Λύση κινητικότητας που τοποθετείται στην |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75 χλστ |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Τροχό | Τροχιά θερμοπλαστικού καουτσούκ (TPR) + πυρήνας πολυπροπυλενίου |
| Ονομα | Πράσινοι τροχοί PU τροχίσκων 4 / 5 / 6 ιντσών βαρέως τύπου |
|---|---|
| Τροχό | Πολυουρεθάνη (PU) σε Πυρήνα χάλυβα |
| Διάμετρος τροχού | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Μέγεθος της επάνω πλάκας | 115×100 χλστ |
| Διάσταση οπών | 92×76 mm/85×73 mm |
| Όνομα προϊόντος | Ιαπωνική περιστρεφόμενη πλάκα τροχίσκου βαρέως τύπου διπλό ρουλεμάν υψηλής χωρητικότητας 4 ιντσών απ |
|---|---|
| Διάμετρος | 4 ίντσες, 5 ίντσες, 6 ίντσες, 8 ίντσες |
| Διάμετρος τροχού | 100/130/150/200 χλστ |
| Τροχόσπιτο | Μαύρος |
| Βάση | πλάκα |
| Όνομα προϊόντος | 4 / 5 / 6 / 8 ιντσών βαρέως τύπου Industrial PP Caster Wheels – Ανθεκτική λύση κινητικότητας πολυπρο |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 4''5''6''8'' |
| Τροχό | Πολυπροπυλένιο (PP) |
| Χωρητικότητα φορτίου | 260 κιλά / 320 κιλά / 380 κιλά / 460 κιλά |
| Τύπος ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Ονομα | Τροχοί τροχίσκου PVC ή PU 3 ιντσών για βιομηχανικά έπιπλα και τρόλεϊ |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75 χλστ |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Τροχό | PVC (πολυβινυλοχλωρίδιο) |