| İsim | Arabalar ve Endüstriyel Ekipmanlar için Çift Bilyalı Rulmanlı 3‑5 İnç Polipropilen Döner Küçük Teker |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 3/4/5 inç |
| Rulman | Bilyalı Rulman |
| Tip | DÖNER, Hareware, aletler, montaj |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Ürün adı | Mobilya Donanım 26mm Mini Dolap Kapı Menteşesi Ahşap Dolaplar için Çelik Gizli Menteşe |
|---|---|
| Boyut | 26 mm'lik fincan |
| Açılma açısı | 90° – 105° |
| Adedi | 30000 PC |
| Malzeme | Soğuk Haddelenmiş Çelik |
| İsim | 3 4 5 İnç Aşınmaya Dayanıklı Çift Bilyalı Rulman Arabası Tekerleri Fren Döner Plakalı Endüstriyel Te |
|---|---|
| Tip | DÖNER, Hareware, aletler, montaj |
| Tekerlek çapı | 3 4 5 inç |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Tekerlek malzemesi | PP |
| İsim | Orta Hizmet Gri PU Döner Teker Tekerlek 3 4 5 İnç Depo Ekipmanları için Üst Plaka Endüstriyel Araba |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75/100/125 mm |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Rulman | Tek top yatağı |
| Delik aralığı | 95*65 mm |
| İsim | Süpermarket Ekipmanları için 4-5 İnç Orta Hizmet TPR Tekeri Tek Bilyalı Rulman 100kg Yük Kapasitesi |
|---|---|
| Rulman | İplik Korumalı Tek Bilyalı Rulman |
| Tip | Kök/plaka (fren/döner/sabit) |
| Tekerlek malzemesi | Polipropilans |
| Tekerlek çapı | 4/5 inç |
| İsim | TPR Tekerlekli ve Bilyalı Rulmanlı Endüstriyel Araba Tekerleri – Üst Plakaya Monte Hareketlilik Çözü |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75 mm |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Rulman | Tek top yatağı |
| Tekerlek malzemesi | Termoplastik kauçuk (TPR) sırtı + polipropilen çekirdek |
| İsim | 4/5/6 İnç Ağır Hizmet Tipi Çelik Çekirdek Yeşil PU Teker Tekerlekler |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Çelik Çekirdek Üzerinde Poliüretan (PU) |
| Tekerlek çapı | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Üst Plaka Boyutu | 115×100 mm |
| Delik aralığı | 92×76 mm/85×73 mm |
| Ürün adı | Japon Ağır Hizmet Tekeri Döner Plaka Çift Bilyalı Rulman Yüksek Yük Kapasitesi 4 İnç Kauçuk Tekeri T |
|---|---|
| Çap | 4 inç, 5 inç, 6 inç, 8 inç |
| Tekerlek çapı | 100/130/150/200mm |
| Tekerlek rengi | Siyah |
| Montaj | plaka |
| Ürün adı | 4/5/6/8 İnç Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel PP Teker Tekerlekler - Dayanıklı Polipropilen Hareketlilik |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu | 4''5''6''8'' |
| Tekerlek malzemesi | Polipropilen (PP) |
| Yük Kapasitesi | 260kg / 320kg / 380kg / 460kg |
| Rulman tipi | Çift Bilyalı Rulman |
| İsim | Endüstriyel Mobilya ve Araba için 3 İnç PVC veya PU Tekerlekler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75 mm |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Rulman | Bilyalı Rulman |
| Tekerlek malzemesi | PVC (polivinilklorür) |