| nazwisko | Kółka przemysłowe |
|---|---|
| Średnica koła | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Szerokość bieżnika | 37 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (o średnicy) |
| nazwisko | Koła z kołków kulkowych z poliuretanu |
|---|---|
| Średnica koła | 100 mm / 125 mm |
| Szerokość bieżnika | 34 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 139 mm (koło 100 mm) / 170 mm (koło 125 mm) |
| nazwisko | Średnie służby |
|---|---|
| Średnica koła | 75/100/125 mm |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Typ łożyska | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar płyty | 92 × 65 mm |
| nazwisko | Przemysłowe koła z stali |
|---|---|
| Średnica koła | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Szerokość bieżnika | 37 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 139 mm (koło 100 mm) / 170 mm (koło 125 mm) / 193 mm (koło 150 mm) |
| nazwisko | Przemysłowy sztywny caster |
|---|---|
| Średnica koła | 75/100/125 mm |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Typ łożyska | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar płyty | 92 × 65 mm |
| Nazwa produktu | Przemysłowe gumowe koło pułkownika |
|---|---|
| Rodzaj | Kółka do talerzy |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Styl | Obracać |
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM |
| Nazwa | Czerwone okrągłe kółko z PU w stylu koreańskim – kółko obrotowe o grubości 3,5 mm z łożyskiem obro |
|---|---|
| Materiał kół | Poliuretan, stal |
| Rozmiar talerza | 92×65 mm |
| Średnica koła | 100 mm |
| Ładowność | 130 kg |
| Nazwa | 2-calowe, przezroczyste, kryształowe kółka z PU z hamulcem – chromowane kółka do mebli z uchwytem |
|---|---|
| Typ | KÓŁKA DO MEBLI |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Ładowność | 30 kg |
| Rozmiar talerza | 42*42mm |
| Nazwa produktu | Wytrzymałe 4-calowe gumowe kółko obrotowe z żelaznym rdzeniem z płytą górną i hamulcem |
|---|---|
| Średnica koła | 100 mm |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Rozstaw otworów | 91,2/77,5*75,5/67 mm |
| Skończyć | Ocynkowany |
| Nazwa | Uniwersalne kółka samonastawne o średnicy 3/4/5 cali z czerwonego PCV i pojedynczym łożyskiem kulkow |
|---|---|
| Instalacja | Mocowanie górnej płyty |
| Średnica koła | 75/100/125MM |
| Materiał kół | PCV |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |