| Ürün adı | Yüksekliği Ayarlanabilir Geri Çekilebilir Tesviye Tekerleri Tesviye Ayağı ile Naylon Tekerlek Tezgah |
|---|---|
| Malzeme | Polipropilen |
| Garanti | Garanti Yok |
| Yük Kapasitesi | 65-110 kg |
| Tekerlek Çapı | Ayda 20 takım |
| Ürün adı | 3 İnç Döner Tesviye Tekerleği - Tezgah ve Ekipman için Ayarlanabilir Evrensel Teker |
|---|---|
| Malzeme | Naylon |
| Tekerlek genişliği | 75 mm |
| Sıcaklık | -25 /+85°C |
| Yük Kapasitesi | 100/300/500kg |
| Ürün adı | Tezgah ve Endüstriyel Ekipmanlar için 2 İnç Döner Tesviye Tekeri Ayarlanabilir Evrensel Teker Tekerl |
|---|---|
| Malzeme | Naylon |
| Tekerlek genişliği | 38 mm |
| Sıcaklık | -25 /+85°C |
| Yük Kapasitesi | Titreşim Çalkalayıcı |
| Ürün adı | Tesviye tekerlekleri ayarlanabilir yükseklik |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Poliüretan (PU), Naylon, Kauçuk, Dökme Demir |
| Sırt deseni | Pürüzsüz, elmas oluk, nervürlü |
| Basamak genişliği | 19/24/30/32mm |
| Plaka malzemesi | Çelik (çinko kaplama), paslanmaz çelik |
| Ürün adı | GD150F (plaka montaj tipi) |
|---|---|
| Ayarlanabilir Yükseklik | 120+12 mm |
| Tekerlek genişliği | 56 mm (istikrar için ekstra geniş) |
| Aks çapı | 3,5 inç |
| Delik aralığı | 70*70mm |
| Ürün adı | Endüstriyel tesviye tekerlekleri |
|---|---|
| Basamak genişliği | 24/30/32mm |
| Tekerlek Çapı | 40/50/62/70mm |
| Başvuru | Hassas optik ekipman seviyesi |
| Plaka boyutu | 73*73/90*90/95*95 mm |
| Ürün Adı | GD150F (plaka montaj tipi) |
|---|---|
| Tek Yük Kapasitesi | 1500 kilo |
| Toplam kapasite (4 tekerlek) | 6000 kilo |
| Tekerlek malzemesi | Yüksek mukavemetli naylon (PA) |
| Tekerlek çapı | 90 mm |
| İsim | Şok emici tekerlekler |
|---|---|
| Model | 60/75/100/120 |
| Temel Yükseklik (mm) | 18/22/27/30 |
| PAD yüksekliği (mm) | 5/7/8/10 |
| Çelik taban kalınlığı (mm) | 10/18/28 / 40 |
| İsim | Tespit ayakları olan ağır hizmet tipi tekerlekler |
|---|---|
| Model | 60/75/100/120 |
| Temel Yükseklik (mm) | 18/22/27/30 |
| PAD yüksekliği (mm) | 5/7/8/10 |
| Çelik taban kalınlığı (mm) | 10/18/28 / 40 |
| İsim | Endüstriyel Çelik Çarklar Ağır Görevli Polyurethane Çarklar Şok Emiciler |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Çelik Çekirdek Üzerinde Poliüretan (PU) |
| Tekerlek çapı | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Diş Genişliği | 37mm |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |