| Tekerlek çapı | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
|---|---|
| Basamak genişliği | 37 mm |
| Yükleme | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (çapa göre) |
| Dönme Yarıçapı | 75mm / 85mm / 98mm / 115mm (çapa göre) |
| Tip | Döner |
|---|---|
| Caster fren tipi | toplam kilit freni |
| Özelleştirilmiş Destek | Oem |
| Tekerlek malzemesi | Naylon+TPR+PP |
| Kullanım | Tıbbi Ekipman, Tıbbi Araba |
| Ürün adı | Atölye tabloları, endüstriyel makineler, ofis mobilyaları ve laboratuvar bankları için ayarlanabilir |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Poliüretan (PU), Naylon, Kauçuk, Dökme Demir |
| Sırt deseni | Pürüzsüz, elmas oluk, nervürlü |
| Basamak genişliği | 19/24/30/32mm |
| Plaka malzemesi | Çelik (çinko kaplama), paslanmaz çelik |
| Tekerlek çapı | 3" / 4" / 5" |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Yüksek kaliteli PP, TPR veya Naylon |
| Yatak türü | Hassas bilyalı rulman veya çift bilyalı rulman |
| Tekerlek çapı | 65/75mm |
| Yük kapasitesi | 150-200kg |
| Ürün adı | Endüstriyel tesviye tekerlekleri |
|---|---|
| Basamak genişliği | 24/30/32mm |
| Tekerlek Çapı | 40/50/62/70mm |
| Başvuru | Hassas optik ekipman seviyesi |
| Plaka boyutu | 73*73/90*90/95*95 mm |
| Adı | Tıbbi Castor Tekerlekleri |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75/100/125 mm |
| Basamak genişliği | 32 mm |
| Rulman Tipi | Tek bilyalı rulman |
| Plaka boyutu | 92 × 65 mm |
| İsim | endüstriyel tekerler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100 mm / 125 mm |
| Basamak genişliği | 37,5 mm |
| Taşıma | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (çapa göre) |
| Malzeme | Elastik termoplastik kauçuk (düz) |
|---|---|
| Plaka boyutu | 105*80 mm/ 135*110 mm |
| Adı | Termoplastik kauçuk tekerlekler |
| Sırt Malzemesi | Yüksek sıcaklık naylon |
| Plaka deliği aralığı | 82 × 76.5 mm / 107.5 × 102 mm |
| Ürün adı | Ayarlanabilir Seviye Ayarlı Tekerlekler |
|---|---|
| Basamak genişliği | 24/30/32mm |
| Tekerlek Çapı | 40/50/62/70mm |
| Başvuru | Hassas optik ekipman seviyesi |
| Plaka boyutu | 73*73/90*90/95*95 mm |
| Ürün Adı | 2 İnç TPR Çift Tekerlekli Döner Teker - Pürüzsüz, Sessiz Hareketlilik için Dayanıklı Çift Tekerlekli |
|---|---|
| Boyut | 2" (50 mm) |
| Muhafaza Malzemesi | Çinko kaplamalı çelik |
| Malzeme | TPR (Termoplastik Kauçuk) |
| Yük Kapasitesi | ~50–90 kg teker başına |