| Ürün adı | Ağır Hizmet Endüstriyel Küçük Tekerlekler – Çoklu Boyutlar, Yük 120–400 kg |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75mm / 100mm / 125mm / 150mm |
| Tekerlek malzemesi | TPR (Termoplastik Kauçuk) |
| Yüzey tedavisi | Çinko kaplama |
| Tekerlek genişliği | 37mm |
| İsim | 5 İnç Endüstriyel M12 Vidalı Çift Tekerlekli Teker – PP Çekirdekli TPR Tekerlek |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 125mm (75mm ve 100mm çaplı tekerlekler mevcuttur) |
| Diş Genişliği | 25*2 mm |
| Rulman | Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 155 mm |
| İsim | Endüstriyel Orta Hizmet Arabası Tekerlekleri 3‑5″ PP/TPR Frenli Döner Teker |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 3/4/5 inç |
| Rulman | Bilyalı Rulman |
| Tip | DÖNER, Hareware, aletler, montaj |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Ürün Adı | 5 İnç Termoplastik Lastik Tekerlek, Pürüzsüz ve Zemin Dostu |
|---|---|
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Rulman | Tek top yatağı |
| Boyut | 125 mm |
| Braket Malzemesi | galvanizli koltuk |
| Adı | Paslanmaz Çelik Çubuklar |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 50 mm |
| Basamak genişliği | 32 mm |
| Rulman Tipi | Çift Bilyalı Rulman |
| Plaka boyutu | 54 × 70 mm |
| Tekerlek boyutu | 75 × 25 mm |
|---|---|
| Gövde Boyutu | M12 × 30 mm |
| Yük kapasitesi | 80 kg |
| Yatak türü | Çift Bilyalı Rulman |
| Sırt malzemesi | Çelik çekirdekli Termoplastik Kauçuk (TPR) |
| Ürün Adı | 4 İnç / 5 İnç (100 mm / 125 mm) Avrupa Tarzı Orta Ağır Hizmet Tipi, Frenli Tekeri ile Döner |
|---|---|
| Boyut | 4" (100 mm) / 5" (125 mm) |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Termoplastik kauçuk ve Polipropilen |
| Ürün Adı | 4″ / 5″ / 6″ / 8″ Ağır Hizmet Döner ve Sert Paslanmaz Çelik Tekerler – Endüstriyel Mobilite Tekerlek |
|---|---|
| Tip | Döner / Sert / Fren |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulmanlar |
| Boyut | 4/5/6/8 " |
| Plaka Boyutu | 115*100mm |
| Ürün Adı | Paslanmaz Çelik Aparat Tekerleri |
|---|---|
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Rulman | Paslanmaz Çelik Düz Rulman |
| Boyut | 2" (50 mm), 3" (75 mm) |
| Braket Malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Ürün Adı | 2 İnç (50 mm) Küçük Ağır Hizmet Döner Tekeri – Evrensel Ağır Yük Endüstriyel Araba Tekerleği |
|---|---|
| Malzeme | TPR+Naylon+ABS |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Boyut | 2" (50 mm) |