| İsim | 6 İnç Endüstriyel Malzeme Arabaları Küçük Tekerlekler – Ağır Hizmet Döner ve Sabit Hareketlilik Teke |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100/125/150/200 mm |
| Diş Genişliği | Ayda 20 takım |
| Tekerlek malzemesi | Poliüretan |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Ürün Adı | 2 İnç TPR Çift Tekerlekli Döner Teker - Pürüzsüz, Sessiz Hareketlilik için Dayanıklı Çift Tekerlekli |
|---|---|
| Boyut | 2" (50 mm) |
| Muhafaza Malzemesi | Çinko kaplamalı çelik |
| Malzeme | TPR (Termoplastik Kauçuk) |
| Yük Kapasitesi | Teker başına 50 kg |
| İsim | Ağır Güçlü Endüstriyel Çark Çarkları |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Basamak genişliği | 37 mm |
| Taşıma | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (çapa göre) |
| Tekerlek çapı | 50 mm |
|---|---|
| Basamak genişliği | 32 mm |
| Yatak türü | Çift Bilyalı Rulman |
| Plaka boyutu | 54 × 70 mm |
| Delik Aralığı | 36 × 54mm / 35 × 48,5mm / 35 × 54.5mm |
| Adı | Frenli Çift Çark |
|---|---|
| Ürün Adı | Elastik Termoplastik Kauçuk (TPR) All-plastik tıbbi tekerlekler |
| Tekerlek çapı | 75/100/125 mm |
| Tekerlek Genişliği | 24/32/32 mm |
| Montaj Tipi | Toplam frenli plaka/dişli gövde |
| Marka adı | PLEYMA |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Garanti | Diğer |
| Malzeme | Termoplastik kauçuk, poliüretan |
| Ürün Adı | 2 İnç TPR Çift Tekerlekli Döner Teker - Pürüzsüz, Sessiz Hareketlilik için Dayanıklı Çift Tekerlekli |
|---|---|
| Boyut | 50/75 mm |
| Muhafaza Malzemesi | Çinko kaplamalı çelik |
| Malzeme | TPR (Termoplastik Kauçuk) |
| Diş Genişliği | 18/25mm |
| İsim | endüstriyel tekerler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 5 inç |
| Stil | Sert, döner, döner ve sert, frenle döner |
| Basamak genişliği | 20/27 (çapa göre değişir) |
| Lastik Malzemesi | pu |
| Tekerlek çapı | 3" / 4" / 5" |
|---|---|
| Rulman tipi | Bilyalı rulman veya eşdeğeri hassas rulman |
| Tekerlek malzemesi | TPR |
| Renk | Genellikle gri veya nötr tonlar |
| Uygulamalar | Arabalar, arabalar, mobil ekipmanlar, hafif endüstriyel veya kurumsal kullanım |
| Ürün adı | Plastik Boyunduruk Tıbbi Teker |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100/125 mm |
| Tekerlek genişliği | 32 mm |
| Taşıma | Tek top yatağı |
| Montaj Tipi | Toplam frenli dişli gövde |