| Tekerlek çapı | 100 mm, 125 mm, 150 mm, 200 mm |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Yüksek teknoloji performanslı TPR, kauçuk |
| Ürün Adı | Paslanmaz çelikden ağır yüklü tekerlekler |
| Yük Kapasitesi | 150kg-300kg |
| Rulman | paslanmaz çelik çift bilyalı rulman |
| İsim | 100 mm Endüstriyel Orta Ağır Hizmet Tipi Küçük Tekerlekler – Pürüzsüz Dönen Termoplastik Kauçuk Hare |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100 mm / 125 mm |
| Diş Genişliği | 37,5 mm |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 139mm / 170mm |
| Ürün Adı | Frenli Döner Ağır Güçlü Döner Çark |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Özel Destek | OEM / ODM |
| Sırt malzemeleri | TPR, PU, PP |
| Kenar | Plastik |
| İsim | Döner döngülü döngülü döngülü döngüler |
|---|---|
| Ürün adı | 5 inçlik dişli gövde döner tıbbi tekerleği |
| Tekerlek çapı | 125mm |
| Tekerlek genişliği | 32 mm |
| Taşıma | Sabit bilyalı rulman |
| Ürün adı | Yüksek Kaliteli Sanayi Termoplastik Kauçuk ve Çelik Tekeri Tekerlek Çift Bilyalı Rulman Döner Frenli |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Termoplastik Kauçuk (TPR) |
| Tipik Tekerlek Boyutu | 4 inç /5 inç |
| Özelleştirme | OEM/ODM |
| Taşıma | Top rulman |
| Ürün adı | Atölye tabloları, endüstriyel makineler, ofis mobilyaları ve laboratuvar bankları için ayarlanabilir |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Poliüretan (PU), Naylon, Kauçuk, Dökme Demir |
| Malzeme | PA6 (çekirdek), TPR (sırt), metal (gövde) |
| Cıvata Deliği Çapı | Φ7mm, φ9mm, φ11mm |
| Basamak genişliği | 19/24/30/32mm |
| Ürün adı | Tesviye tekerlekleri ayarlanabilir yükseklik |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Poliüretan (PU), Naylon, Kauçuk, Dökme Demir |
| Sırt deseni | Pürüzsüz, elmas oluk, nervürlü |
| Basamak genişliği | 19/24/30/32mm |
| Plaka malzemesi | Çelik (çinko kaplama), paslanmaz çelik |
| İsim | 3 İnç Döner Kauçuk Endüstriyel Küçük Tekerlekler – Ağır Hizmet ve Pürüzsüz Haddeleme |
|---|---|
| Sona ermek | Çinko kaplama |
| Tip | Plaka Tekerler, Kök Tekerler |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Yük Kapasitesi | 80kg |
| Malzeme | Naylon |
|---|---|
| Tip | Standart Dolu Tekerlekler |
| Model numarası | Dajin Caster |
| Rulman | Tek top yatağı |
| Boyut | 2" |
| Malzeme | Poliüretan, Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Model numarası | SY-27 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | 304 Paslanmaz Çelik Kırmızı PU Teker Tekerlek |
| Tekerlek çapı | 3''4'' 5'' |