| Naam | 4/5/6/8 inch zware rode PU-zwenkwielen voor trolley |
|---|---|
| Wieldiameter | 100/125/150/200 mm |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Werkstoffen van het loopvlak | Polyurethaan (PU) |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Naam | Industrieel TPR-rol-/zwenkwiel van 1 inch (25 mm) – Lichte mobiliteitsoplossing |
|---|---|
| Wielmateriaal | Thermoplastisch rubber (TPR) |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| ontwerp stijl | Industrieel |
| materiaal | TPR |
| Naam | Grijze 2/3/4 inch stille TPR-zwenkwielen Draaibare bovenplaatvergrendelingswielen voor supermarktwag |
|---|---|
| Wieldiameter | 50 mm / 75 mm / 100 mm |
| Loopvlakbreedte | 18/25 mm |
| Handelswijze | Vlak |
| Laadhoogte | 69 mm / 100 mm / 125 mm |
| Naam | Middelzwaar 3-5 inch PP/TPR zwenkwiel met bovenplaat en rem voor industriële trolleys |
|---|---|
| Wieldiameter | 3/4/5 inch |
| Handelswijze | Kogellager |
| Rand | Plastic Rand |
| Wielmateriaal | PP |
| Naam | Middelzware 3/4/5 inch rode PVC universele zwenkwielen met enkel kogellager |
|---|---|
| Installatie | Hoofdplaat bevestiging |
| Wieldiameter | 75/100/125MM |
| Wielmateriaal | PVC |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Merknaam | PLEYMA |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Duidelijk pu |
| Garantie | 12 maanden |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Polyurethaan, staal |
| Productnaam | gietmachinewiel |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Productnaam | Draaibaar industrieel zwenkwiel 5/6/8 inch schokabsorberend PU-wiel voor eenvoudig manoeuvreren van |
|---|---|
| Materiaal | PU |
| Type | Platenrollers |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Plaatgrootte | 159 × 114 mm |
| Productnaam | 4″ / 5″ / 6″ / 8″ Zwaar uitgevoerde zwenk- en stijve roestvrijstalen zwenkwielen – Industriële mobil |
|---|---|
| Type | Draaibaar / stijf / rem |
| Handelswijze | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Maat | 4/5/6/8 " |
| Plaatgrootte | 115*100mm |
| Naam | Nieuwe PP-zwenkwielen met draadsteel - Lichtgewicht meubelzwenkwiel |
|---|---|
| Type | Stem / plaat (rem/swivel/vast) |
| Wielmateriaal | Polypropyleen |
| Wieldiameter | 3/4/5 inch |
| Laadhoogte | 105/127/154 mm |