| Naam | 4/5/6/8 inch zware nylon zwenkwielen |
|---|---|
| Wieldiameter | 100/125/150/200 mm |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 146/164/191/240 mm |
| Naam | 100 mm / 4 inch zwenkwiel van polyurethaan (PU) met stalen kern – robuuste industriële mobiliteitsop |
|---|---|
| Wielmateriaal | Polyurethaan (PU) |
| Wieldiameter | 100mm / 125mm/ 150mm / 200mm |
| Steekproef | Beschikbaar, kan worden aangeboden |
| Loopvlakbreedte | 45 mm |
| Naam | 4/5/6/8 inch zware TPR zwenkwielen – industriële mobiliteitsoplossing |
|---|---|
| Werkstoffen van het loopvlak | Thermoplastisch rubber (TPR) |
| Wieldiameter | 4″ / 5″ / 6″ / 8″ |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Naam | Industriële staalrolhellen zware polyurethaanrolhellen schokdemper |
|---|---|
| Wielmateriaal | Polyurethaan (PU) op stalen kern |
| Wieldiameter | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Loopvlakbreedte | 37 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Naam | 4/5/6 inch zware stalen kern groene PU zwenkwielen |
|---|---|
| Wielmateriaal | Polyurethaan (PU) op stalen kern |
| Wieldiameter | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Grootte van de bovenste plaat | 115×100 mm |
| Gatafstand | 92×76mm/85×73mm |
| Naam | 4 inch plaat draaibare rode PU-zwenkwielen met rem – 300 lbs belasting anti-slijtage polyurethaan we |
|---|---|
| Wieldiameter | 100 mm |
| Wielmateriaal | PU loopvlak + PP kern |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Naam | Middelzwaar nylon zwenkwiel met rollager – 80 kg slijtvast, plat vrij zwenkwiel |
|---|---|
| Wielmaat | 2,5 inch / 63 mm |
| Diameter boutgat | 13 mm |
| Rand | Nylon rand |
| Handelswijze | Rollagers |
| Materiaal | Polyurethaan, roestvrij staal |
|---|---|
| Modelnummer | SY-27 |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Productnaam | 304 roestvrij staal rood PU zwenkwiel |
| Wieldiameter | 3''4'' 5'' |
| Materiaal | Nylon |
|---|---|
| Type | Standaard Stevige Wielen |
| Modelnummer | DAJIN CASTER |
| Handelswijze | Enkel kogellager |
| Maat | 2 " |
| Productnaam | 5/6/8 inch zware industriële zwenkwiel met totale rem en schokabsorberend PU-wiel |
|---|---|
| Materiaal | PU, polyurethaan |
| Type | Platenrollers |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Maat | 125/150/200 mm |