| Naam | De middelgrote Wielen van de Plichtsgietmachine |
|---|---|
| Wieldiameter | 75/100/125 mm |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Tipe lager | Doppelballagers |
| Plaatgrootte | 92 × 65 mm |
| Productnaam | 125 mm industriële universele zwenkwielen – PU-gietijzeren kern met goudverzinkte beugel |
|---|---|
| Wielmateriaal | Polyurethaan (PU) |
| Plaatgrootte | 92X65mm |
| Wieldiameter | 3"/4"/5" |
| Kernmateriaal | Gietijzer |
| Naam | Zwaar uitgevoerde trolleyzwenkwielen 4/5/6/8 inch – rubberen en stalen zwenkwielen |
|---|---|
| Wieldiameter | 100/125/150/200 mm |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Werkstoffen van het loopvlak | Rubberen wiel met aluminium kern |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Naam | 2 inch lichte bordeauxrode PU-zwenkwielen – industriële en meubelmobiliteit |
|---|---|
| Handelswijze | Gewoon lager |
| materiaal | Polyurethaan (PU) |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| eenvoudige installatie | Eenvoudig montageproces voor snelle instellingen en vervanging |
| Productnaam | Japanse zware zwenkplaat met dubbel kogellager, hoog draagvermogen en 4 inch rubberen zwenkwielen |
|---|---|
| Diameter | 4 inch, 5 inch, 6 inch, 8 inch |
| Wieldiameter | 100/130/150/200mm |
| Wielkleur | Zwart |
| Montage | bord |
| Productnaam | 2 inch verstelbare zwenkwielen – universele mobiliteits- en stabiliteitszwenkmachine |
|---|---|
| Wieldiameter | 2" (50 mm), 2,5" (65 mm), 3" (75 mm) |
| Materiaal | Nylon |
| Wiel breedte | 38 mm |
| Temperatuur | -25 /+85°C |
| Naam | Industriële gietmachines |
|---|---|
| type | Plaatrol (swivel & stijf) |
| Wieldiameter | 75 mm (3′′) |
| Loopvlakbreedte | 27 mm |
| Materiaal van het wiel | Polyurethaan (PU) |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Garantie | niet beschikbaar |
| Certificering | ISO Rosh CE |
| Materiaal | Rubber, Staal |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | nylon, staal |
| Garantie | niet beschikbaar |
| Wieldiameter | 2.5 "(65 mm) |
| Naam | Duurzaam PU-zwenkwiel met zware belasting – 4 inch industriële zwenk- en remopties |
|---|---|
| Wieldiameter | 100mm / 125mm/ 150mm / 200mm |
| Wielmateriaal | PU loopvlak + PP kern |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |