| Productnaam | AGV-zwenkwielen met kern van aluminiumlegering en TPU-wiel – 55/65/75 mm industriële AGV-wielen met |
|---|---|
| Maat | Ø55 mm / Ø65 mm / Ø75 mm |
| Kernmateriaal | Aluminiumlegering |
| Trade materiaal | TPU (thermoplastisch polyurethaan) |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Naam | 3 inch PVC- of PU-zwenkwielen voor industrieel meubilair en trolley |
|---|---|
| Wieldiameter | 75 mm |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Handelswijze | Kogellager |
| Wielmateriaal | PVC (polyvinylchloride) |
| Naam | 4 inch zware PU-zwenkwielen met gietijzeren kern – industriële mobiliteitsoplossing |
|---|---|
| Wieldiameter | 4″ / ~100 mm |
| Wielmateriaal | Polyurethaan (PU) op Gietijzer |
| Wielkern | Gietijzer |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Naam | 4/5/6 inch middelzware zwenkwielen van polyurethaan met zijrem – 120-180 kg draagvermogen plaatzwenk |
|---|---|
| Materiaal | Polyurethaan |
| Handelswijze | Kogellager |
| functie | Duurzaam, hoge belastingcapaciteit |
| Wieldiameter | 4/5/6 inch |
| Naam | 5 inch geel transparant PU zwenkwiel - 125 x 32 mm polyurethaan universele trolley zwenkwiel |
|---|---|
| Wielmateriaal | Polyurethaan, staal |
| Wieldiameter | 75/100/125MM |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Stijl | Draaien |
| Naam | 3 / 4 / 5 inch middelzware zwenkwielen met dubbele kogellagers - Kunststof PU/PVC universele vergren |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Wielmateriaal | Staal, PVC, PVC |
| Plaatgrootte | 92×65 mm |
| Gatafstand | 75,5 x 44,5 mm |
| Naam | 2 inch lichtgewicht gietijzeren zwenkwielen - kleine zware karwielen |
|---|---|
| Wielmateriaal | Staal, thermoplastisch rubber |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Finish | Zink-geplateerd |
| Toepasselijk milieu | Industrieel gebruik |
| Productnaam | 3 inch draaibaar nivelleerwiel – verstelbare universele zwenkwiel voor werkbank en uitrusting |
|---|---|
| Materiaal | Nylon |
| Wiel breedte | 75 mm |
| Temperatuur | -25 /+85°C |
| Laadvermogen | 100/300/500KG |
| Productnaam | Industriële rubberrolwiel |
|---|---|
| type | Platenrollers |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stijl | Draaiend |
| aangepaste ondersteuning | OEM, ODM |
| Naam | Tweelingwielgieters |
|---|---|
| Wieldiameter | 75 mm / 100 mm / 125 mm |
| Loopvlakbreedte | 25 × 2 mm |
| Lagers | Eenballagers |
| Laadhoogte | 110 mm (75 mm), 129 mm (100 mm), 155 mm (125 mm) |