| Wieldiameter | 100 mm, 125 mm, 150 mm, 200 mm |
|---|---|
| Wielmateriaal | Hi-tech prestatie TPR, rubber |
| Productnaam | Wielen van de roestvrij staal de Op zwaar werk berekende Gietmachine |
| Laadvermogen | 150kg-300kg |
| Handelswijze | roestvrijstalen dubbele kogellager |
| Wieldiameter | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 37 Mm |
| Lagers | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (in diameter) |
| Draaiwijdte | 75 mm / 85 mm / 98 mm / 115 mm (in diameter) |
| Productnaam | Japanse zware zwenkplaat met dubbel kogellager, hoog draagvermogen en 4 inch rubberen zwenkwielen |
|---|---|
| Diameter | 4 inch, 5 inch, 6 inch, 8 inch |
| Oppervlaktebehandeling | Gezel |
| Wieldiameter | 100/130/150/200mm |
| Wielkleur | Zwart |
| Montagehoogte | 105 mm |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Typ van rem | Draaien met rem |
| Lagertype | Rol |
| Capaciteit | 100 kg |
| Naam | Industriële gietmachines |
|---|---|
| type | Plaatrol (swivel & stijf) |
| Wieldiameter | 75 mm (3′′) |
| Loopvlakbreedte | 27 mm |
| Materiaal van het wiel | Polyurethaan (PU) |
| Naam | De middelgrote Wielen van de Plichtsgietmachine |
|---|---|
| Wieldiameter | 75/100/125 mm |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Tipe lager | Doppelballagers |
| Plaatgrootte | 92 × 65 mm |
| Naam | Middelgrote Plichtsbevers |
|---|---|
| Wieldiameter | 75/100/125 mm |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Tipe lager | Doppelballagers |
| Plaatgrootte | 92 × 65 mm |
| Wieldiameter | 50 mm |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Tipe lager | Doppelballagers |
| Plaatgrootte | 65 × 94 mm |
| Afstand tussen gaten | 45 × 78 mm / 45 × 71 mm |
| Wieldiameter | 75/100/125 mm |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Tipe lager | Doppelballagers |
| Plaatgrootte | 65 × 94 mm |
| Afstand tussen gaten | 45 × 78 mm / 45 × 71 mm |
| Productnaam | Roestvrijstalen apparaatwielen |
|---|---|
| Type | Platenrollers |
| Handelswijze | Roestvrij stalen glijlager |
| Maat | 2″ (50 mm), 3″ (75 mm) |
| Beugelmateriaal | Roestvrij staal |