| Wieldiameter | 75/100/125 mm |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Tipe lager | Doppelballagers |
| Plaatgrootte | 65 × 94 mm |
| Afstand tussen gaten | 45 × 78 mm / 45 × 71 mm |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM |
| Garantie | niet beschikbaar |
| Wieldiameter | 65/75 mm |
| Materiaal | nylon |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | nylon |
| Wielmateriaal | nylon wiel diameter 2inch |
| Wieldiameter | 2 inch |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | PA |
| Productnaam | gietmachinewiel |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Productnaam | 304 roestvrijstalen PU industriële zwenkwielen – duurzame mobiliteitsoplossing voor werkbanken |
|---|---|
| materiaal | Polyurethaan |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Wieldiameter | 4"/5"/6"/8" |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Naam | Industriële gietmachines |
|---|---|
| Wieldiameter | 100 mm / 125 mm |
| Loopvlakbreedte | 37.5 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (in diameter) |
| Naam | Schokabsorberende wielen |
|---|---|
| Model | 60 / 75 / 100 / 120 |
| Hoogte van de basis (mm) | 18 / 22 / 27 / 30 |
| Padhoogte (mm) | 5 / 7 / 8 |
| Dikte van de staalbasis (mm) | 10 / 18 / 28 |
| Productnaam | 2 inch TPR-zwenkwiel met dubbele wielen – Duurzame dubbelwielige trolleyzwenkmachine voor soepele, s |
|---|---|
| Maat | 50/75 mm |
| Behuizingsmateriaal | Staal met zinklaag |
| Materiaal | TPR (thermoplastisch rubber) |
| Loopvlakbreedte | 18/25 mm |
| Naam | 4/5/6/8 inch zware rode PU-zwenkwielen voor trolley |
|---|---|
| Wieldiameter | 100/125/150/200 mm |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Werkstoffen van het loopvlak | Polyurethaan (PU) |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Plaatgrootte | 38*38 mm |
|---|---|
| Wieldiameter | 50 mm |
| Grootte van de draaiplaat | 38*38mm |
| Vervoervermogen | 66 pond. |
| Type plaat | Draaiend |