| Naam | Industriële trolleywielen met TPR-wielen en kogellagers – mobiliteitsoplossing met montage op de bov |
|---|---|
| Wieldiameter | 75 mm |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Handelswijze | Enkel kogellager |
| Wielmateriaal | Met behulp van de volgende technieken wordt de afmeting van het vermogen van het vermogen van het ve |
| Materiaal | Elastiek thermoplastisch rubber (plat) |
|---|---|
| Plaatgrootte | 105*80 mm/ 135*110 mm |
| Naam | Thermoplastische Rubbergietmachines |
| Materiaal van het loopvlak | Hoogtemperatuur Nylon |
| Plaat gaten tussen elkaar | 82 × 76,5 mm / 107,5 × 102 mm |
| Naam | Ruiten voor industriële rollen voor zware voertuigen |
|---|---|
| Wieldiameter | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Loopvlakbreedte | 37 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (in diameter) |
| Wieldiameter | 3″ / 4″ / 5″ |
|---|---|
| Lagertype | Kogellager of gelijkwaardig precisielager |
| Wielmateriaal | TPR |
| Kleur | Meestal grijze of neutrale tinten |
| Toepassingen | Trolleys, karren, mobiele apparatuur, licht industrieel of institutioneel gebruik |
| Productnaam | Industriële rubberrolwiel |
|---|---|
| type | Platenrollers |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stijl | Draaiend |
| aangepaste ondersteuning | OEM, ODM |
| Naam | meubilairgietmachines |
|---|---|
| Type | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Garantie | niet beschikbaar |
| Stijl | Rigid, Swivel, Swivel & Rigid, Swivel met rem |
| Productnaam | Middelzware PU-zwenkwielen 4"/5"/6"| 200–300 kg belasting | Zwenkwielen met dubbele k |
|---|---|
| Diameter | 4 inch, 5 inch, 6 inch |
| Oppervlaktebehandeling | Gezel |
| Wieldiameter | 100/125/150 mm |
| Wielkleur | groente |
| Productnaam | Industriële trolleys Nylon zwenkwielen Universeel zwenkwiel met superhoge belasting |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Gezel |
| Wieldiameter | 80/100/125 mm |
| Wielkleur | wit, |
| Montage | Plaat |
| Wieldiameter | 2″ of 3″ beschikbaar (≈ 50 mm / 75 mm) |
|---|---|
| Wielmateriaal | TPR of PP |
| Lagertype | Gewoon roestvrijstalen lager |
| Laadvermogen | 50kg / 75kg |
| Montagetype | Draaibare bovenplaat; Optionele montagetypes zijn onder meer een steel met schroefdraad, een plaat m |
| Naam | 4/5/6/8 inch zware industriële zwenkwielen met rem, hoog draagvermogen |
|---|---|
| materiaal | PU |
| Wieldiameter | 100mm / 125mm/ 150mm / 200mm |
| Loopvlakbreedte | 45 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |