| Naam | 2 inch PU-zwenkwielen – compacte industriële en meubelmobiliteit |
|---|---|
| Type | Plaatwiel (rem & zwenk & vast) |
| Plaatgrootte | 59*47mm |
| Wieldiameter | 50 mm |
| Loopvlakbreedte | 20 mm |
| Naam | Middelzwaar nylon zwenkwiel met rollager – 80 kg slijtvast, plat vrij zwenkwiel |
|---|---|
| Wielmaat | 2,5 inch / 63 mm |
| Diameter boutgat | 13 mm |
| Rand | Nylon rand |
| Handelswijze | Rollagers |
| Naam | Tweelingwielgieters |
|---|---|
| Wieldiameter | 75 mm / 100 mm / 125 mm |
| Loopvlakbreedte | 25 × 2 mm |
| Lagers | Eenballagers |
| Laadhoogte | 110 mm (75 mm), 129 mm (100 mm), 155 mm (125 mm) |
| Materiaal | Polyurethaan, roestvrij staal |
|---|---|
| Modelnummer | SSDJ |
| Productnaam | pu gietmachines |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Wielmaat | 100*32mm |
| Naam | Zwaar uitgevoerde trolleyzwenkwielen 4/5/6/8 inch – rubberen en stalen zwenkwielen |
|---|---|
| Wieldiameter | 100/125/150/200 mm |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Werkstoffen van het loopvlak | Rubberen wiel met aluminium kern |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Naam | 3/4/5/6/8 inch industriële PP/TPR zwenkwielen |
|---|---|
| Wieldiameter | 3″ / 4″ / 5″ / 6″ / 8″ |
| Wielmateriaal | Polypropyleen (PP) / Thermoplastisch rubber (TPR) |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Laadvermogen | 50–180 kg |
| Naam | Industrieel TPR-rol-/zwenkwiel van 1 inch (25 mm) – Lichte mobiliteitsoplossing |
|---|---|
| Wielmateriaal | Thermoplastisch rubber (TPR) |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| ontwerp stijl | Industrieel |
| materiaal | TPR |
| Naam | 150 mm zware rollen |
|---|---|
| Wieldiameter | 100/125/150/200 mm |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 144/164/186/240 mm |
| Naam van het product | 2.5 inch witte stille tweelingwielrol met bovenste plaat en enkele rem |
|---|---|
| Wieldiameter | 65 mm |
| Wijdte van het wiel | 44.5mm |
| Algemene lengte | 78,5 mm |
| Montage-type | Gezweefde stam/plaat met totale rem |
| Productnaam | GD40/60/80/100 Zwenkwiel |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 19/24/30/32mm |
| Wiel Diamete | 40/50/62/70 mm |
| Sollicitatie | Voedsel en dranken, detailhandel, restaurants, machines |
| Bordformaat | 73 x 73 inch |