| Productnaam | 4 inch 100 mm transparante PU-polyurethaan blauwe zwenkwielen |
|---|---|
| Diameter | 4 inch |
| Wieldiameter | 100 mm |
| Wielkleur | Blauw |
| Laadvermogen | 70 kg |
| Productnaam | 2 inch roestvrijstalen zwenkwiel – corrosiebestendig klein mobiliteitswiel |
|---|---|
| Maat | 2″ (50 mm) |
| Materiaal behuizing | Roestvrij staal |
| Materiaal | TPR (thermoplastisch rubber) |
| Laadvermogen | 50 kg per zwenkwiel |
| Naam | Zware casters met nivellerende voeten |
|---|---|
| Model | 60 / 75 / 100 / 120 |
| Hoogte van de basis (mm) | 18 / 22 / 27 / 30 |
| Padhoogte (mm) | 5 / 7 / 8 |
| Dikte van de staalbasis (mm) | 10 / 18 / 28 |
| Productnaam | 5″ wit en grijs PP zwenkwiel voor medische doeleinden – vloervriendelijk wiel van ziekenhuiskwalitei |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen (PP) |
| Maat | 5″ (≈ 125 mm) |
| Type | Draaien |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Productnaam | Zwaar uitgevoerd PU-wiel |
|---|---|
| Type | Stevig wiel |
| Caster remtype | Geen rem inbegrepen |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Maat | 50*28mm |
| Productnaam | Zwenkbaar medisch zwenkwiel van 100 mm (4 inch) met Total Lock-rem |
|---|---|
| Materiaal | Grijze TPR + PP-kern |
| Type | Platenrollers |
| Handelswijze | Enkel kogellager |
| Maat | 100 mm |
| Naam | Meubelrollers Wielen |
|---|---|
| Wieldiameter | 50 mm / 75 mm |
| Loopvlakbreedte | 25 mm |
| Draaiwijdte | 51/55/71/73 mm (per wielgrootte) |
| Plaatgrootte | 60.3 × 32 mm / 92 × 63,5 mm |
| Naam | De Wielen van de Tprgietmachine |
|---|---|
| Productnaam | Elastiek thermoplastisch rubber (TPR) volledig van plastic vervaardigde medische rollen |
| Wieldiameter | 100 mm/125 mm |
| Wielbreedte | 32 mm |
| Handelswijze | Enkel kogellager |
| Wielmaat | 75 × 25 mm |
|---|---|
| Stamgrootte | M12 × 30 mm |
| Laadvermogen | 80 kg |
| Lagertype | Doppelballagers |
| Trade materiaal | Thermoplastisch rubber (TPR) met stalen kern |
| Wieldiameter | 50 mm |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Lagertype | Doppelballagers |
| Bordformaat | 54 × 70 mm |
| Afstand tussen gaten | 36×54mm / 35×48.5mm / 35×54.5mm |