| Productnaam | Roestwerende TPR industriële 304 roestvrijstalen zwenkwielen voor zwaar gebruik – duurzame, corrosie |
|---|---|
| Wieldiameter | 100 mm, 125 mm, 150 mm, 200 mm |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Wielmateriaal | Hi-tech prestatie TPR, rubber |
| Laadvermogen | 150kg-300kg |
| Wieldiameter | 75/100/125 mm |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Tipe lager | Doppelballagers |
| Plaatgrootte | 65 × 94 mm |
| Afstand tussen gaten | 45 × 78 mm / 45 × 71 mm |
| Naam | Europese stijl 3″ (75 mm) transparante PU-zwenkwielen – soepele en vloervriendelijke mobiliteitswiel |
|---|---|
| Materiaal | Transparant polyurethaan (PU) |
| Laadvermogen | 60 kg |
| Type | Draaibaar/stationêr |
| Ruisonderdrukking | Stil/ruisloos |
| Naam | 2/3 inch lichte, eenvoudige installatie zwenkwielen – tuinmeubilair en universele zwenkwielen |
|---|---|
| Type | meubilairgietmachine |
| Loopvlakbreedte | Zomer |
| Kleur | Zwart wiel |
| Handelswijze | kogellager (lagerstaal) |
| Naam | 35 mm nylon wiel roestvrijstalen zwenkwiel - 50 mm breedte pasteurisatiewagen draaibaar gegoten |
|---|---|
| Laadvermogen | Gemengde kleuren |
| Wieldiameter | 50 mm |
| Wielmateriaal | Nylon |
| Wielkern | Gietijzer |
| Naam | 3 inch rubberen rolwielen |
|---|---|
| Type | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Garantie | Niet beschikbaar |
| Stijl | Rigid, Swivel, Swivel & Rigid, Swivel met rem |
| Naam | Industriële gietmachines |
|---|---|
| Wieldiameter | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Loopvlakbreedte | 37 Mm |
| Lagers | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (in diameter) |
| Productnaam | Premium zware verstelbare nivellerende zwenkwielen met nylon wielen voor soepele mobiliteit |
|---|---|
| Aanpassingstijd | 3 sec (met hefboom) |
| Wiel Diamete | 50 mm |
| Toepassing | Industriële machines |
| Stamgrootte | M8*25 mm |
| Productnaam | Extra zware 12 inch zwenkwielen, schokbestendig, hoog draagvermogen |
|---|---|
| Diameter | 12 inch |
| Oppervlaktebehandeling | Gezel |
| Wieldiameter | 305 mm |
| Wielkleur | Oranje |
| Productnaam | 2 inch TPR-zwenkwiel met dubbele wielen – Duurzame dubbelwielige trolleyzwenkmachine voor soepele, s |
|---|---|
| Maat | 2″ (50 mm) |
| Behuizingsmateriaal | Staal met zinklaag |
| Materiaal | TPR (thermoplastisch rubber) |
| Laadvermogen | 50 kg per zwenkwiel |