| Marka adı | PLEYMA |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Tasarım stili | Geleneksel |
| Tekerlek malzemesi | TPU+Naylon |
| Tekerlek çapı | 50 mm |
| Tekerlek boyutu | 75 × 25 mm |
|---|---|
| Gövde Boyutu | M12 × 30 mm |
| Yük kapasitesi | 80 kg |
| Yatak türü | Çift Bilyalı Rulman |
| Sırt malzemesi | Çelik çekirdekli Termoplastik Kauçuk (TPR) |
| İsim | TPR Tekerlekli ve Bilyalı Rulmanlı Endüstriyel Araba Tekerleri – Üst Plakaya Monte Hareketlilik Çözü |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75 mm |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Rulman | Tek top yatağı |
| Tekerlek malzemesi | Termoplastik kauçuk (TPR) sırtı + polipropilen çekirdek |
| Ürün adı | GD40/60/80/100 Caster Wheel |
|---|---|
| Basamak genişliği | 19/24/30/32mm |
| Tekerlek Çapı | 40/50/62/70mm |
| Başvuru | Yiyecek ve içecek, perakende, restoranlar, makine |
| Plaka boyutu | 73*73 inç |
| Ürün Adı | Ağır Hizmet PU Teker |
|---|---|
| Tip | Katı tekerlek |
| Caster fren tipi | Fren Dahil Yok |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Boyut | 50*28mm |
| Model | JB-50 / JB-60 / JB-80 / JB-100 |
|---|---|
| Malzeme | Sus 304 |
| Uygun tekerlek çapı (mm) | 50/60/80/100 |
| Plaka boyutu | 54 × 70 mm |
| Diş Çapı (mm) | M10 / M12 / M14 / M16 / M20 |