| Materiaal | Polyurethaan |
|---|---|
| Productnaam | Zware wielcaster |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Wieldiameter | 4/5/6/8 " |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Naam | 4 inch zware PU-zwenkwielen met gietijzeren kern – industriële mobiliteitsoplossing |
|---|---|
| Wieldiameter | 4″ / ~100 mm |
| Wielmateriaal | Polyurethaan (PU) op Gietijzer |
| Wielkern | Gietijzer |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Type | Platenrollers |
|---|---|
| Naam | 8 Gietmachines van de duim de Op zwaar werk berekende Wartel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stijl | Rigid & Swivel |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Naam | 4/5/6/8 inch zware industriële zwenkwielen met rem, hoog draagvermogen |
|---|---|
| materiaal | PU |
| Wieldiameter | 100mm / 125mm/ 150mm / 200mm |
| Loopvlakbreedte | 45 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Productnaam | 4″ en 5″ Europese zwenkwielen – 200–250 kg dubbel kogellager, middelzwaar gebruik voor supermarktapp |
|---|---|
| Maat | 4″ (100 mm) / 5″ (125 mm) |
| Type | Platenrollers |
| Materiaal | Extra hard polyurethaan, polypropyleen |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Productnaam | Industrieel zwaar uitgevoerd trolleyzwenkwiel – TPR-wiel met 304 roestvrijstalen beugel |
|---|---|
| Wieldiameter | 100 mm, 125 mm, 150 mm, 200 mm |
| Wielmateriaal | TPR |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Plaatgatcentra | 115*100mm |
| Productnaam | Japanse zware zwenkplaat met dubbel kogellager, hoog draagvermogen en 4 inch rubberen zwenkwielen |
|---|---|
| Diameter | 4 inch, 5 inch, 6 inch, 8 inch |
| Wieldiameter | 100/130/150/200mm |
| Wielkleur | Zwart |
| Montage | bord |
| Productnaam | Industriële 1,5″ en 2″ zware zwenkwielen |
|---|---|
| Maat | 1,5″ (≈ 35 mm) / 2″ (≈ 50 mm) |
| Type | Platenrollers |
| Handelswijze | Kogellager |
| Beugelmateriaal | Staal met oppervlaktebehandeling voor corrosiebestendigheid |
| Productnaam | Zwaar uitgevoerd PU-wiel |
|---|---|
| Type | Stevig wiel |
| Caster remtype | Geen rem inbegrepen |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Maat | 50*28mm |
| Productnaam | 2 inch (50 mm) klein, zwaar uitgevoerd zwenkwiel – universeel industrieel trolleywiel voor zware las |
|---|---|
| Materiaal | TPR+Nylon+ABS |
| Type | Platenrollers |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Maat | 2″ (50 mm) |