| Υλικό | Πολυουρεθάνη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Caster βαρέως τύπου τροχού |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Διάμετρος τροχού | 4/5/6/8 " |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Ονομα | Τροχοί PU Caster με πυρήνα από χυτοσίδηρο 4 ιντσών – Industrial Mobility Solution |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 4″ / ~100 mm |
| Τροχό | Πολυουρεθάνη (PU) σε Χυτοσίδηρο |
| Πυρήνας ροδών | Χυτοσίδηρος |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
|---|---|
| Όνομα | 8 βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων ίντσας |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Στυλ | Σκληρό & Στρογγυλό |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Ονομα | Βιομηχανικοί τροχοί βαρέως τύπου 4 / 5 / 6 / 8 ιντσών με φρένο, ρουλεμάν υψηλού φορτίου |
|---|---|
| υλικό | PU |
| Διάμετρος τροχού | 100 mm / 125 mm / 150 mm / 200 mm |
| Πλάτος πέλματος | 45 mm |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Όνομα προϊόντος | Ευρωπαϊκοί περιστρεφόμενοι τροχίσκοι 4″ & 5″ – Διπλό ρουλεμάν 200–250 kg, μεσαίου-βαρέως τύπου γ |
|---|---|
| Μέγεθος | 4″ (100 mm) / 5″ (125 mm) |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Υλικό | Εξαιρετικά σκληρή πολυουρεθάνη, Polypropylence |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικός τροχός βαρέως τύπου τρόλεϊ – TPR Wheel με βραχίονα από ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100mm, 125mm, 150mm, 200mm |
| Τροχό | TPR |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Κέντρα οπών πλάκας | 115*100 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Ιαπωνική περιστρεφόμενη πλάκα τροχίσκου βαρέως τύπου διπλό ρουλεμάν υψηλής χωρητικότητας 4 ιντσών απ |
|---|---|
| Διάμετρος | 4 ίντσες, 5 ίντσες, 6 ίντσες, 8 ίντσες |
| Διάμετρος τροχού | 100/130/150/200 χλστ |
| Τροχόσπιτο | Μαύρος |
| Βάση | πλάκα |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικοί περιστρεφόμενοι τροχοί βαρέως τύπου 1,5″ & 2″ |
|---|---|
| Μέγεθος | 1,5″ (≈ 35 mm) / 2″ (≈ 50 mm) |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Υλικό βραχίονα | Χάλυβας με επεξεργασία επιφάνειας για αντοχή στη διάβρωση |
| Όνομα προϊόντος | Βαρέως τύπου PU Castor |
|---|---|
| Τύπος | Τροχός |
| Τύπος φρένου του Caster | Δεν περιλαμβάνεται κανένα φρένο |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 50*28 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Μικρός περιστρεφόμενος τροχός βαρέως τύπου 2 ιντσών (50 mm) – Βιομηχανικός τροχός βαρέως φορτίου γεν |
|---|---|
| Υλικό | TPR+Nylon+ABS |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 2″ (50 mm) |