| Materiaal | Polyurethaan, roestvrij staal |
|---|---|
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Productnaam | Zware wielcaster |
| Wieldiameter | 4/5/6/8 " |
| Handelswijze | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Materiaal | Polyurethaan |
|---|---|
| Caster remtype | Geen rem inbegrepen, zijpedaalrem |
| Modelnummer | SY-11 |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Productnaam | 304 roestvrij staal rood PU-wiel |
| Productnaam | Superzware industriële zwenkwielen met PU op gietijzeren kern – maten 8″ / 10″ / 12″, draagvermogen |
|---|---|
| Diameter | 8″ / 10″ / 12″ |
| Wielbreedte | 75 mm |
| Wieldiameter | 203/254/305 mm |
| Wielkleur | Oranje |
| Naam | Duurzaam PU-zwenkwiel met zware belasting – 4 inch industriële zwenk- en remopties |
|---|---|
| Wieldiameter | 100mm / 125mm/ 150mm / 200mm |
| Wielmateriaal | PU loopvlak + PP kern |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Naam | Zwaar uitgevoerde trolleyzwenkwielen 4/5/6/8 inch – rubberen en stalen zwenkwielen |
|---|---|
| Wieldiameter | 100/125/150/200 mm |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Werkstoffen van het loopvlak | Rubberen wiel met aluminium kern |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Naam | 4/5/6 inch zware stalen kern groene PU zwenkwielen |
|---|---|
| Wielmateriaal | Polyurethaan (PU) op stalen kern |
| Wieldiameter | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Grootte van de bovenste plaat | 115×100 mm |
| Gatafstand | 92×76mm/85×73mm |
| Productnaam | In hoogte verstelbare intrekbare nivelleerwielen Nylon wiel Werkbank zwenkwiel met stelvoet |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen |
| Garantie | Geen garantie |
| Laadvermogen | 65-110 kg |
| Wieldiameter | 50 mm |
| Wieldiameter | 100/125/150/200 mm |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 144/164/186/240 mm |
| Plaatgrootte | 115 × 100 mm |
| Naam | Industriële gietmachines |
|---|---|
| Wieldiameter | 100 mm / 125 mm |
| Loopvlakbreedte | 37.5 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (in diameter) |
| Productnaam | Heavy-duty schokabsorberende universele zwenkwielen met hoog draagvermogen |
|---|---|
| Diameter | 5 inch, 6 inch, 8 inch |
| Oppervlaktebehandeling | Gezel |
| Wieldiameter | 125/150/200 mm |
| Wielkleur | ROOD |