| Wieldiameter | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 37 Mm |
| Lagers | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (in diameter) |
| Draaiwijdte | 75 mm / 85 mm / 98 mm / 115 mm (in diameter) |
| Productnaam | Zwaar uitgevoerd PU-wiel |
|---|---|
| Type | Stevig wiel |
| Caster remtype | Geen rem inbegrepen |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Maat | 50*28mm |
| Productnaam | 4/5/6/8 inch zware nylon wiel roestvrijstalen zwenkwielen |
|---|---|
| materiaal | Nylon |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Wieldiameter | 4/5/6/8 " |
| Beugelmateriaal | 304 roestvrij staal |
| Productnaam | Trolley Castor Wheels |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| aangepaste ondersteuning | OEM / ODM |
| Werkstoffen van het loopvlak | TPR |
| Rimpel | Plastic |
| Productnaam | 2 ton (2000 kg) superzware industriële zwenkwielen – PU/metaalmobiliteit met hoge belasting |
|---|---|
| Diameter | 12 inch |
| Oppervlaktebehandeling | Gezel |
| Wielbreedte | 75 mm |
| Wieldiameter | 305 mm |
| Productnaam | Zwaar uitgevoerde industriële zwenkwielen van schuimrubber met rem – maten 3″ tot 8″, draagvermogen |
|---|---|
| Wieldiameter | 3″ / 4″ / 5″ / 6″ / 8″ |
| Materiaal | Rubber |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Plaatgrootte | 115*76mm |
| Productnaam | Europese zware industriële nylon zwenkwielen met gegalvaniseerde stalen beugel |
|---|---|
| Maat | 35 mm |
| Loopvlakbreedte | Zomer |
| Type | Platenrollers |
| materiaal | Gegoten Nylon |
| Productnaam | Superzwaar industrieel zwenkwiel – OEM-fabriek gebouwd voor maximaal laadvermogen |
|---|---|
| Diameter | 8" |
| Wiel breedte | 50 mm |
| Laadvermogen | 0-300℃ |
| Plaatgatcentra | 91.2/77.5*75.5/67 mm |
| Productnaam | Polypropyleen loopvlakwielen |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Ondersteuning op maat | OEM / ODM |
| Werkstoffen van het loopvlak | PP |
| Handelswijze | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Wieldiameter | 2.5" (65 mm) |
|---|---|
| Wielmateriaal | PU |
| Productnaam | 2,5 inch 65 mm PA nylon roestvrijstalen zwenkwiel |
| Loopvlakbreedte | 1-1/4 "(32 mm) |
| Handelswijze | Doppelballagers |