| Naam | 4/5/6/8 inch zware rode PU-zwenkwielen voor trolley |
|---|---|
| Wieldiameter | 100/125/150/200 mm |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Werkstoffen van het loopvlak | Polyurethaan (PU) |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Productnaam | Verstelbare nivelleerwielen 360° zwenkwielen – zwenkwiel voor meubels en werkbanken |
|---|---|
| Wielmateriaal | nylon, staal |
| Certificering | CE |
| Loopvlakbreedte | 30 mm |
| Stijl | Draaien |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | PA |
| Productnaam | gietmachinewiel |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Productnaam | 62 mm M8 zware metalen zwenkwiel met schroefdraad |
|---|---|
| Diameter | 62 mm |
| Wielkleur | Goud, zilverGoud, zilver |
| Montage | M8-steel met schroefdraad |
| Wielmateriaal | Metaal/aluminiumlegering |
| Productnaam | 6"/8"/10" rem/stijve extra zware MC nylon zwenkwiel |
|---|---|
| Diameter | 6 inch, 8 inch, 10 inch |
| Oppervlaktebehandeling | Gezel |
| Wieldiameter | 150/200/250 mm |
| Wielkleur | Wit, Sinaasappel |
| Productnaam | Industriële trolleys Nylon zwenkwielen Universeel zwenkwiel met superhoge belasting |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Gezel |
| Wieldiameter | 80/100/125 mm |
| Wielkleur | wit, |
| Montage | Plaat |
| Productnaam | 4 inch PU-wielzwenkwiel met draaibare bovenplaat |
|---|---|
| Montagetype | Draaibare bovenplaat |
| Wielbreedte | 50 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Kleur | Rood blauw, |
| Materiaal | Nylon/PU |
|---|---|
| Aanpassingsondersteuning | OEM, ODM |
| Wieldiameter Wieldiameter | 8 "(200 mm) |
| Caster remtype | Draaien met rem |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Materiaal | Nylon |
|---|---|
| Type | Standaard Stevige Wielen |
| Productnaam | goede prijs roestvrijstalen 304 nylon zwenkwiel |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Handelswijze | Enkel kogellager |
| Productnaam | 5/6/8 inch zware industriële zwenkwiel met totale rem en schokabsorberend PU-wiel |
|---|---|
| Materiaal | PU, polyurethaan |
| Type | Platenrollers |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Maat | 125/150/200 mm |