| Malzeme | Poliüretan |
|---|---|
| Ürün Adı | Ağır hizmet tipi tekerlek tekerleği |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Tekerlek çapı | 4/5/6/8 " |
| Diş Genişliği | 50 mm |
| İsim | 4 İnç Ağır Hizmet Tipi Dökme Demir Çekirdekli PU Teker Tekerlekler - Endüstriyel Mobilite Çözümü |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 4″ / ~100 mm |
| Tekerlek malzemesi | Dökme Demir Üzerinde Poliüretan (PU) |
| Tekerlek Çekirdeği | İyi |
| Diş Genişliği | Ayda 20 takım |
| Tip | Plaka Tekerleri |
|---|---|
| İsim | 8 Inch Heavy Duty Döner Çarklar |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Stil | Katı ve döner |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| İsim | 4/5/6/8 İnç Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Frenli Tekerlekler, Yüksek Yük Taşıyan |
|---|---|
| Malzeme | PU |
| Tekerlek çapı | 100 mm / 125 mm / 150 mm / 200 mm |
| Diş Genişliği | 45 mm |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Ürün Adı | 4" ve 5" Avrupa Döner Tekerleri – 200–250 kg Çift Bilyalı Rulman, Süpermarket Ekipmanları |
|---|---|
| Boyut | 4" (100 mm) / 5" (125 mm) |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Malzeme | Ekstra sert poliüretan, Polipropilen |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Ürün adı | Endüstriyel Ağır Hizmet Arabası Tekerleği - 304 Paslanmaz Çelik Braketli TPR Tekerlek |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100 mm, 125 mm, 150 mm, 200 mm |
| Tekerlek malzemesi | TPR |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Tabak deliği merkezleri | 115*100mm |
| Ürün adı | Japon Ağır Hizmet Tekeri Döner Plaka Çift Bilyalı Rulman Yüksek Yük Kapasitesi 4 İnç Kauçuk Tekeri T |
|---|---|
| Çap | 4 inç, 5 inç, 6 inç, 8 inç |
| Tekerlek çapı | 100/130/150/200mm |
| Tekerlek rengi | Siyah |
| Montaj | plaka |
| Ürün Adı | Endüstriyel 1,5" ve 2" Ağır Hizmet Döner Küçük Tekerlekler |
|---|---|
| Boyut | 1,5″ (≈ 35 mm) / 2″ (≈ 50 mm) |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Rulman | Bilyalı Rulman |
| Braket Malzemesi | Korozyona karşı dayanıklılık için yüzey işlemine tabi tutulmuş çelik |
| Ürün Adı | Ağır Hizmet PU Teker |
|---|---|
| Tip | Katı tekerlek |
| Caster fren tipi | Fren Dahil Yok |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Boyut | 50*28mm |
| Ürün Adı | 2 İnç (50 mm) Küçük Ağır Hizmet Döner Tekeri – Evrensel Ağır Yük Endüstriyel Araba Tekerleği |
|---|---|
| Malzeme | TPR+Naylon+ABS |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Boyut | 2" (50 mm) |