| Productnaam | Extra zware 12 inch zwenkwielen, schokbestendig, hoog draagvermogen |
|---|---|
| Diameter | 12 inch |
| Oppervlaktebehandeling | Gezel |
| Wieldiameter | 305 mm |
| Wielkleur | Oranje |
| Naam | Middelzware TPR industriële verwijderbare zwenkwielen met schroefdraad – soepele en vloervriendelijk |
|---|---|
| Wieldiameter | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Loopvlakbreedte | 37 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (in diameter) |
| Brand name | PLEYMA |
|---|---|
| Materiaal | Polyurethaan, staal |
| Type | Platenrollers |
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM |
| Productnaam | Industriële PU Swivel Medium Heavy Duty Casters |
| Wielmaat | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
|---|---|
| Wielmateriaal | Stalen kern met hoogwaardig PU-loopvlak |
| Laadvermogen | 200–300 kg per wiel |
| Lagertype | Doppelballagers |
| Wielbreedte | 4 inch: 100×37 mm 5 inch: 125×37 mm 6 inch: 150×37 mm |
| Productnaam | Zware belasting 2,5″ bovenplaat zwenkwiel van 304 roestvrij staal met totale rem – PA nylon wielen m |
|---|---|
| Wieldiameter | 2.5" (65 mm) |
| Wielmateriaal | PU |
| Loopvlakbreedte | 1-1/4 "(32 mm) |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Productnaam | GD150F (type plaatmontage) |
|---|---|
| Verstelbare hoogte | 120+12 mm |
| Wiel breedte | 56 mm (extra breed voor stabiliteit) |
| Asdiameter | 3,5 INCH |
| Gatafstand | 70*70mm |
| Naam | Roerwielen van roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 30 g/m2 |
| Plaatgrootte | 135 x 110 inch |
| Materiaal van het loopvlak | Hoogtemperatuur Nylon |
| Plaat gaten tussen elkaar | 107.5 × 102 mm / 82 × 76,5 mm |
| Productnaam | Zware wielcaster |
|---|---|
| Type | Ander |
| Handelswijze | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Maat | 4/5/6/8 " |
| Plaatgrootte | 115*100mm |
| Productnaam | Zwaar uitgevoerd 4 inch rubberen zwenkwiel met ijzeren kern, met bovenplaat en rem |
|---|---|
| Wieldiameter | 100 mm |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Gatafstand | 91,2/77,5*75,5/67mm |
| Finish | Gegalvaniseerd |
| Naam | Ruiten voor industriële rollen voor zware voertuigen |
|---|---|
| Wieldiameter | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Loopvlakbreedte | 37 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (in diameter) |