| Naam | Medische castorwielen |
|---|---|
| Wielmateriaal | TPR-tread + PP-kern |
| Wieldiameter | 75/100/125 mm |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Lagertype | Kogellager |
| Naam | Rode kastorwielen |
|---|---|
| type | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Ruitengrootte | 25/30/40/50/65/75 mm |
| Loopvlakbreedte | 13/13/17/21/27/27 mm |
| Laadhoogte | 38/44/52/65/92/104 mm |
| Wielmaat | 75 × 25 mm |
|---|---|
| Stamgrootte | M12 × 30 mm |
| Laadvermogen | 80 kg |
| Lagertype | Doppelballagers |
| Trade materiaal | Thermoplastisch rubber (TPR) met stalen kern |
| Montagehoogte | 105 mm |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Typ van rem | Draaien met rem |
| Lagertype | Rol |
| Capaciteit | 100 kg |
| Naam | Industriële PU 304 roestvrijstalen zwenkwielen – 50 mm (2") soepel rollend zwenkwiel |
|---|---|
| Type | Plaatwiel (rem & zwenk & vast) |
| Plaatgrootte | 54 × 44 mm |
| Wieldiameter | 50 mm |
| Loopvlakbreedte | 22 mm |
| Naam | Industriële hoog-elasticiteit TPR Caster Wheel |
|---|---|
| Wielmateriaal | Hoog-elasticiteit TPR |
| Draadmaat | M12 × 30 mm |
| Wieldiameter | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 160 |
| Loopvlakbreedte | 25mm / 30mm / 37mm / 40mm / 50mm |
| Naam | Ruiten voor industriële rollen voor zware voertuigen |
|---|---|
| Wieldiameter | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Loopvlakbreedte | 37 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (in diameter) |
| Wieldiameter | 75/100/125 mm |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Tipe lager | Doppelballagers |
| Plaatgrootte | 65 × 94 mm |
| Afstand tussen gaten | 45 × 78 mm / 45 × 71 mm |
| Wieldiameter | 50 mm |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Lagertype | Doppelballagers |
| Bordformaat | 54 × 70 mm |
| Afstand tussen gaten | 36×54mm / 35×48.5mm / 35×54.5mm |
| Merknaam | PLEYMA |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Wielmateriaal | TPU+Nylon |
| Installatie | Draadstamwivel met rem |
| Wieldiameter | 55 mm |