| Nazwa | Koła rycynowe |
|---|---|
| Materiał kół | TRPT TOP + PP Rdzeń |
| Średnica koła | 75/100/125 mm |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Typ łożyska | Łożysko kulkowe |
| nazwisko | Czerwone kółki rycynowe |
|---|---|
| Rodzaj | Kółka talerzowe, Kółka trzpieniowe |
| Rozmiar koła | 25/30/40/50/65/75 mm |
| Szerokość bieżnika | 13/13/17/21/27/27 mm |
| Wysokość ładunku | 38/44/52/65/92/104 mm |
| Rozmiar kół | 75 × 25 mm |
|---|---|
| Rozmiar łodygi | M12 × 30 mm |
| Pojemność ładowania | 80 kg |
| Typ łożyska | Podwójne łożysko kulkowe |
| Materiał bieżnika | Kauczuk termoplastyczny (TPR) ze stalowym rdzeniem |
| Wysokość montażowa | 105 mm |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Rodzaj hamulca | Obrót z hamulcem |
| Typ łożyska | Wałek |
| Pojemność | 100 kg |
| Nazwa | Przemysłowe kółka samonastawne ze stali nierdzewnej 304 PU – gładkie kółko jezdne o średnicy 50 mm ( |
|---|---|
| Typ | Caster płyty (Brake i obrotowe i sztywne) |
| Rozmiar talerza | 54 × 44 mm |
| Średnica koła | 50 mm |
| Szerokość bieżnika | 22 mm |
| Nazwa | Przemysłowe wysokiej elastyczności TPR Caster Wheel |
|---|---|
| Materiał kół | Wysoka elastyczność TPR |
| Rozmiar wątku | M12 × 30 mm |
| Średnica koła | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 160 |
| Szerokość bieżnika | 25 mm / 30 mm / 37 mm / 40 mm / 50 mm |
| Nazwa | Koła silników przemysłowych ciężkich |
|---|---|
| Średnica koła | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Szerokość bieżnika | 37 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (o średnicy) |
| Średnica koła | 75/100/125 mm |
|---|---|
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Typ łożyska | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar płyty | 65 × 94 mm |
| Rozstaw otworów | 45 × 78 mm / 45 × 71 mm |
| Średnica koła | 50 mm |
|---|---|
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Typ łożyska | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar płyty | 54 × 70 mm |
| Rozstaw otworów | 36 × 54 mm / 35 × 48,5 mm / 35 × 54,5 mm |
| Nazwa handlowa | PLEYMA |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Materiał kół | TPU+nylon |
| Instalacja | Gwintowane obrotowe łodygi z hamulcem |
| Średnica koła | 55 mm |