| Materiaal | Roestvrij staal, thermoplastisch rubber |
|---|---|
| Modelnummer | E12 SUS304 TPR-wiel |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Productnaam | E12 SUS304 TPR zwenkwiel |
| Wieldiameter | 2 inch / 50 mm |
| Naam | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Type | Meubelrol (tweewieler) |
| Installatie | Grijpring Stem (11 × 22 mm) |
| REM | Geïntegreerde totale vergrendeling (wiel + draaiend) |
| Wielmateriaal | TPR + Nylon |
| Naam | Middelzwaar nylon zwenkwiel met rollager – 80 kg slijtvast, plat vrij zwenkwiel |
|---|---|
| Wielmaat | 2,5 inch / 63 mm |
| Diameter boutgat | 13 mm |
| Rand | Nylon rand |
| Handelswijze | Rollagers |
| Naam | 150 mm zware rollen |
|---|---|
| Wieldiameter | 100/125/150/200 mm |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 144/164/186/240 mm |
| Naam | Tweelingwielgieters |
|---|---|
| Wieldiameter | 75 mm / 100 mm / 125 mm |
| Loopvlakbreedte | 25 × 2 mm |
| Lagers | Eenballagers |
| Laadhoogte | 110 mm (75 mm), 129 mm (100 mm), 155 mm (125 mm) |
| Naam | Middelgrote Plichtsbevers |
|---|---|
| Wieldiameter | 75/100/125 mm |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Tipe lager | Doppelballagers |
| Plaatgrootte | 92 × 65 mm |
| Naam | Medisch apparaat caster |
|---|---|
| Wieldiameter | 100/125 mm |
| Wielbreedte | 32 mm |
| Handelswijze | Enkel kogellager |
| Montagetype | Stuurpen met schroefdraad, totale rem, boutgat, bovenplaat... |
| Productnaam | 2 inch TPR-zwenkwiel met dubbele wielen – Duurzame dubbelwielige trolleyzwenkmachine voor soepele, s |
|---|---|
| Maat | 50/75 mm |
| Behuizingsmateriaal | Staal met zinklaag |
| Materiaal | TPR (thermoplastisch rubber) |
| Loopvlakbreedte | 18/25 mm |
| Productnaam | Zware duurzame nylon zwenkwiel 8 inch |
|---|---|
| Diameter | 8 duim (200mm) |
| Aanpasbaar | OEM, ODM |
| Wieldiameter | 200 mm |
| Wielkleur | Witte/Grijze/Blauwe |
| Productnaam | Zwaar uitgevoerd PU-wiel |
|---|---|
| Type | Stevig wiel |
| Caster remtype | Geen rem inbegrepen |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Maat | 50*28mm |