| Naam | 35 mm nylon wiel roestvrijstalen zwenkwiel - 50 mm breedte pasteurisatiewagen draaibaar gegoten |
|---|---|
| Laadvermogen | Gemengde kleuren |
| Wieldiameter | 50 mm |
| Wielmateriaal | Nylon |
| Wielkern | Gietijzer |
| Naam van het product | 2.5 inch witte stille tweelingwielrol met bovenste plaat en enkele rem |
|---|---|
| Wieldiameter | 65 mm |
| Wijdte van het wiel | 44.5mm |
| Algemene lengte | 78,5 mm |
| Montage-type | Gezweefde stam/plaat met totale rem |
| Naam | 4/5/6/8 inch zware rode PU-zwenkwielen voor trolley |
|---|---|
| Wieldiameter | 100/125/150/200 mm |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Werkstoffen van het loopvlak | Polyurethaan (PU) |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Naam | Zwaar uitgevoerde trolleyzwenkwielen 4/5/6/8 inch – rubberen en stalen zwenkwielen |
|---|---|
| Wieldiameter | 100/125/150/200 mm |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Werkstoffen van het loopvlak | Rubberen wiel met aluminium kern |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Naam | Schokabsorberende wielen |
|---|---|
| Model | 60 / 75 / 100 / 120 |
| Hoogte van de basis (mm) | 18 / 22 / 27 / 30 |
| Padhoogte (mm) | 5 / 7 / 8 |
| Dikte van de staalbasis (mm) | 10 / 18 / 28 |
| Naam | Industriële gietmachines |
|---|---|
| Wieldiameter | 100 mm / 125 mm |
| Loopvlakbreedte | 37.5 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (in diameter) |
| Wieldiameter | 50 mm |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Tipe lager | Doppelballagers |
| Plaatgrootte | 65 × 94 mm |
| Afstand tussen gaten | 45 × 78 mm / 45 × 71 mm |
| Wieldiameter | 75/100/125 mm |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Tipe lager | Doppelballagers |
| Plaatgrootte | 65 × 94 mm |
| Afstand tussen gaten | 45 × 78 mm / 45 × 71 mm |
| Wieldiameter | 3″ / 4″ / 5″ |
|---|---|
| Lagertype | Kogellager of gelijkwaardig precisielager |
| Wielmateriaal | TPR |
| Kleur | Meestal grijze of neutrale tinten |
| Toepassingen | Trolleys, karren, mobiele apparatuur, licht industrieel of institutioneel gebruik |
| Productnaam | Zwaar uitgevoerd PU-wiel |
|---|---|
| Type | Stevig wiel |
| Caster remtype | Geen rem inbegrepen |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Maat | 50*28mm |