| Merknaam | PLEYMA |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Ontwerpstijl | Traditioneel |
| Wielmateriaal | TPU+Nylon |
| Wieldiameter | 50 mm |
| Wielmaat | 75 × 25 mm |
|---|---|
| Stamgrootte | M12 × 30 mm |
| Laadvermogen | 80 kg |
| Lagertype | Doppelballagers |
| Trade materiaal | Thermoplastisch rubber (TPR) met stalen kern |
| Naam | Industriële trolleywielen met TPR-wielen en kogellagers – mobiliteitsoplossing met montage op de bov |
|---|---|
| Wieldiameter | 75 mm |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Handelswijze | Enkel kogellager |
| Wielmateriaal | Met behulp van de volgende technieken wordt de afmeting van het vermogen van het vermogen van het ve |
| Productnaam | GD40/60/80/100 Zwenkwiel |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 19/24/30/32mm |
| Wiel Diamete | 40/50/62/70 mm |
| Sollicitatie | Voedsel en dranken, detailhandel, restaurants, machines |
| Bordformaat | 73 x 73 inch |
| Productnaam | Zwaar uitgevoerd PU-wiel |
|---|---|
| Type | Stevig wiel |
| Caster remtype | Geen rem inbegrepen |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Maat | 50*28mm |
| Model | JB-50 / JB-60 / JB-80 / JB-100 |
|---|---|
| Materiaal | SUS 304 |
| Geschikte wieldiameter (mm) | 50/60/80/100 |
| Bordformaat | 54 × 70 mm |
| Draaddiameter (mm) | M10 / M12 / M14 / M16 / M20 |