| Nazwa handlowa | PLEYMA |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Styl projektowania | Tradycyjny |
| Materiał kół | TPU+nylon |
| Średnica koła | 50 mm |
| Rozmiar kół | 75 × 25 mm |
|---|---|
| Rozmiar łodygi | M12 × 30 mm |
| Pojemność ładowania | 80 kg |
| Typ łożyska | Podwójne łożysko kulkowe |
| Materiał bieżnika | Kauczuk termoplastyczny (TPR) ze stalowym rdzeniem |
| Nazwa | Przemysłowe kółka do wózków z kołami i łożyskami kulkowymi TPR – rozwiązanie mobilne montowane na pł |
|---|---|
| Średnica koła | 75 mm |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Łożysko | Łożysko pojedyncze kulki |
| Materiał kół | Bieżnik gumy termoplastycznej (TPR) rdzeń polipropylenowy |
| Nazwa produktu | GD40/60/80/100 Koło rzucające |
|---|---|
| Szerokość bieżnika | 19/24/30/32 mm |
| Średnica koła | 40/50/62/70 mm |
| Aplikacja | Żywność i napoje, detaliczne, restauracje, maszyny |
| Rozmiar płyty | 73*73 cale |
| Nazwa produktu | Kółko z PU o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Typ | Solidne koło |
| Typ hamulca Caster | Brak hamulca |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar | 50*28mm |
| Model | JB-50 / JB-60 / JB-80 / JB-100 |
|---|---|
| Tworzywo | SUS 304 |
| Odpowiednia średnica koła (mm) | 50/60/80/100 |
| Rozmiar płyty | 54 × 70 mm |
| Średnica wątków (MM) | M10 / M12 / M14 / M16 / M20 |