| type | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
|---|---|
| Naam | meubilairgietmachines |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| garantie | Niet beschikbaar |
| Stijl | Rigid, Swivel, Swivel & Rigid, Swivel met rem |
| Naam | 2/3 inch lichte, eenvoudige installatie zwenkwielen – tuinmeubilair en universele zwenkwielen |
|---|---|
| Type | meubilairgietmachine |
| Loopvlakbreedte | Zomer |
| Kleur | Zwart wiel |
| Handelswijze | kogellager (lagerstaal) |
| Naam | 3 inch draaibare rubberen industriële zwenkwielen – zwaar en soepel rollend |
|---|---|
| Finish | Verzinkt |
| Type | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Laadvermogen | 80 kg |
| Naam | 1,5 inch nylon meubelwielen voor zware lasten – zwart stalen afdekkast en kastzwenkwiel |
|---|---|
| Wielmateriaal | nylon en staal, nylon en staal |
| Type | meubilairgietmachine |
| verpakking | nylon en staal, nylon en staal |
| Loopvlakbreedte | 36,5 mm |
| Naam | 3 inch 75 mm transparant zwarte PU bureaustoel zwenkwielen - soepel lopende, geruisloze vloerbescher |
|---|---|
| Ruisonderdrukking | Stil/ruisloos |
| Totale hoogte | 93 |
| Laadvermogen | 35 kg |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Naam | 2 inch lichtgewicht gietijzeren zwenkwielen - kleine zware karwielen |
|---|---|
| Wielmateriaal | Staal, thermoplastisch rubber |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Finish | Zink-geplateerd |
| Toepasselijk milieu | Industrieel gebruik |
| Naam | 125 mm industriële ESD antistatische PU-zwenkwielen – middelzware geleidende mobiliteitsoplossing |
|---|---|
| Wieldiameter | 75 mm, 100 mm, 125 mm |
| Wielmateriaal | PU |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Laadvermogen | 288 lbs/130 kg per zwenkwiel |
| Naam | 2 inch PU-zwenkwielen – compacte industriële en meubelmobiliteit |
|---|---|
| Type | Plaatwiel (rem & zwenk & vast) |
| Plaatgrootte | 59*47mm |
| Wieldiameter | 50 mm |
| Loopvlakbreedte | 20 mm |
| Naam | Industrieel TPR-rol-/zwenkwiel van 1 inch (25 mm) – Lichte mobiliteitsoplossing |
|---|---|
| Wielmateriaal | Thermoplastisch rubber (TPR) |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| ontwerp stijl | Industrieel |
| materiaal | TPR |
| Naam | 2 inch lichte bordeauxrode PU-zwenkwielen – industriële en meubelmobiliteit |
|---|---|
| Handelswijze | Gewoon lager |
| materiaal | Polyurethaan (PU) |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| eenvoudige installatie | Eenvoudig montageproces voor snelle instellingen en vervanging |