| Rodzaj | Kółka talerzowe, Kółka trzpieniowe |
|---|---|
| nazwisko | Kółka meblowe |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Gwarancja | Nie dostępne |
| Styl | Sztywne, obrotowe, obrotowe i sztywne, obrotowe z hamulcem |
| Nazwa | 2/3-calowe lekkie, łatwe w montażu obrotowe kółka – meble ogrodowe i uniwersalne kółka |
|---|---|
| Typ | KÓŁKA DO MEBLI |
| Szerokość bieżnika | 25 mm |
| Kolor | Czarne koło |
| Łożysko | łożysko kulkowe (stal łożyskowa) |
| Nazwa | 3-calowe obrotowe gumowe kółka przemysłowe – wytrzymałe i płynne toczenie |
|---|---|
| Skończyć | Ocynkowane |
| Typ | Kółka talerzowe, Kółka trzpieniowe |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Ładowność | 80kg |
| Nazwa | Nylonowe kółka do mebli o średnicy 1,5 cala – czarna stalowa osłona szafki i kółko do szafy |
|---|---|
| Materiał kół | nylon i stal, nylon i stal |
| Typ | KÓŁKA DO MEBLI |
| uszczelka | nylon i stal, nylon i stal |
| Szerokość bieżnika | 36,5 mm |
| Nazwa | 3-calowe, przezroczyste, czarne kółka do krzeseł biurowych z PU o średnicy 75 mm – płynnie działając |
|---|---|
| Redukcja hałasu | Ciche/bez hałaśliwych |
| Całkowita wysokość | 93 |
| Ładowność | 35 kg |
| Tworzywo | Poliuretan |
| Nazwa | 2-calowe, lekkie, obrotowe kółka z żeliwa – małe, wytrzymałe koła do wózków |
|---|---|
| Materiał kół | Stal, guma termoplastyczna |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Skończyć | Ocynkowana |
| Obowiązujące środowisko | Zastosowanie przemysłowe |
| Nazwa | Przemysłowe, antystatyczne kółka z PU o średnicy 125 mm ESD – przewodzące rozwiązanie mobilne o śred |
|---|---|
| Średnica koła | 75 mm, 100 mm, 125 mm |
| Materiał kół | PU |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Ładowność | 288 funtów/130 kg na kółko |
| Nazwa | 2-calowe kółka z PU – kompaktowa mobilność w przemyśle i meblach |
|---|---|
| Typ | Caster płyty (Brake i obrotowe i sztywne) |
| Rozmiar talerza | 59*47mm |
| Średnica koła | 50 mm |
| Szerokość bieżnika | 20 mm |
| Nazwa | 1-calowe (25 mm) przemysłowe kółko rolkowe TPR / kółko samonastawne – rozwiązanie mobilne do lekkich |
|---|---|
| Materiał kół | Kauczuk termoplastyczny (TPR) |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Styl projektowania | Przemysłowy |
| Tworzywo | TPR |
| Nazwa | 2-calowe lekkie kółka z PU w kolorze bordowym – mobilność w przemyśle i meblach |
|---|---|
| Łożysko | Zwykłe łożysko |
| Tworzywo | Poliuretan (PU) |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| łatwa instalacja | Prosty proces montażu do szybkiej konfiguracji i wymiany |