| Türü | Plaka Tekerler, Kök Tekerler |
|---|---|
| Adı | Mobilya tekerleri |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Garanti | Kullanılamıyor |
| Tarzı | Sert, döner, döner ve sert, frenle döner |
| İsim | 2/3 İnç Hafif Hizmet Kolay Kurulum Döner Teker Tekerlekler - Dış Mekan Mobilyaları ve Evrensel Teker |
|---|---|
| Tip | MOBİLYA TEKERİ |
| Diş Genişliği | 4 20mA |
| Renk | Siyah tekerlek |
| Rulman | bilyalı rulman (rulman çeliği) |
| İsim | 3 İnç Döner Kauçuk Endüstriyel Küçük Tekerlekler – Ağır Hizmet ve Pürüzsüz Haddeleme |
|---|---|
| Sona ermek | Çinko Kaplama |
| Tip | Plaka Tekerler, Kök Tekerler |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Yük Kapasitesi | 80kg |
| İsim | 1,5 İnç Ağır Yük Naylon Mobilya Tekerleri – Siyah Çelik Kapaklı Dolap ve Dolap Tekerleği |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | naylon ve çelik, naylon ve çelik |
| Tip | MOBİLYA TEKERİ |
| paketleme | naylon ve çelik, naylon ve çelik |
| Diş Genişliği | 36,5 mm |
| İsim | 3 inç 75mm Şeffaf Siyah PU Ofis Koltuğu Tekeri Tekerlekler - Pürüzsüz Çalışan Gürültüsüz Zemin Koruy |
|---|---|
| Gürültü Azaltma | Sessiz/Gürültü |
| Toplam yükseklik | 93 |
| Yük Kapasitesi | 35 kg |
| Malzeme | Poliüretan |
| İsim | 2 İnç Hafif Hizmet Tipi Dökme Demir Döner Tekerlekler – Küçük Boyutlu Ağır Hizmet Arabası Tekerlekle |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Çelik, Termoplastik Kauçuk |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Sona ermek | Çinko kaplamalı |
| Uygulanabilir ortam | Endüstriyel Kullanım |
| İsim | 125 mm Endüstriyel ESD Anti-Statik PU Küçük Tekerlekler – Orta Hizmet İletken Hareketlilik Çözümü |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75 mm, 100 mm, 125 mm |
| Tekerlek malzemesi | PU |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Yük Kapasitesi | Tekerlek başına 288 lbs/130 kg |
| İsim | 2 İnç PU Küçük Tekerlekler – Kompakt Endüstriyel ve Mobilya Hareketliliği |
|---|---|
| Tip | Plaka tekrarı (Fren ve Döner ve Sert) |
| Plaka boyutu | 59*47 mm |
| Tekerlek çapı | Ayda 20 takım |
| Diş Genişliği | 20 mm |
| İsim | 1 İnç (25 mm) Endüstriyel TPR Makaralı / Küçük Tekerlek – Hafif Hizmet Mobilite Çözümü |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Termoplastik Kauçuk (TPR) |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Tasarım Stili | Endüstriyel |
| Malzeme | TPR |
| İsim | 2 İnç Hafif Hizmet Bordo PU Küçük Tekerlekler – Endüstriyel ve Mobilya Hareketliliği |
|---|---|
| Rulman | Düz yatak |
| Malzeme | Poliüretan (PU) |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| kolay kurulum | Hızlı kurulum ve değiştirme için basit montaj işlemi |